Тури на Новий рік у Коста-Ріку

Еквадор і Галапагоси 30 квітня — 11 травня 2023
Фотозвіти
Коста-Ріка

Найбагатша на природні пам'ятки і прекрасні пляжні комплекси Коста-Ріка вабить до 3 000 000 млн. туристів щорічно, охочих поніжитися на теплому чорному піску берегової зони Тихого і Атлантичного океанів. Особливо таке бажання прокидається у туристів під час новорічних свят, коли на вулиці холодно і по коліно снігу. Зруйнувати старі стереотипи про святкування новорічного торжества за столом з олів'є і перед телевізором допоможуть тури на Новий рік в Коста-Ріку, де кожен мандрівник зможе відшукати щось до душі і відновити сили на наступні звершення. Завдяки подібним турам, перед туристами відкривається неймовірний світ дикої природи, незайманих лісів і джунглів, озер, гірських комплексів, вулканів, національних парків та заповідників. Цей неймовірний куточок планети, що займає площу 51 100 км2, вважається найпопулярнішим туристичним напрямом, який здатний надати комплексний відпочинок з екскурсіями запаморочливими природними комплексами, пляжним відпочинком з висококласним обслуговуванням і інфраструктурою, а також дивовижними архітектурними і рукотворними пам'ятками.

Як зустрічають новорічні свята в Коста-Ріці?

Як і в будь-якій країні, яка має такі туристичні можливості у вигляді двох берегових зон, Коста-Ріка святкує Новий рік шумно з веселощами, танцями і запальною музикою на пляжах. Без цих атрибутів свята важко уявити справжній коста-риканський Новий рік. Перед початком святкування місцеві жителі ретельно готуються до торжества, закуповують необхідні для приготування традиційних страв продукти, прикрашають будинки і вулиці. За кілька годин до новорічної ночі, традиційно, населення включає знамените «Радіо Репах», щоб почути зворотній відлік до опівночі і під державний гімн із радісними криками зустріти новий рік. Після цього у місцевих жителів не прийнято залишатися вдома. Навпаки, всіма членами сім'ї костариканці вирушають на пляжі або центральні площі міст, щоб на славу відгуляти свято, до ранку наспівуючи улюблені мелодії. 

Де провести Новий рік у Коста-Ріці?

Зважившись вирушити на Новий рік у Коста-Ріку, туристам необхідно розуміти, що вибір місця для зустрічі новорічного торжества повністю залежить від уподобань і побажань мандрівників. Популярними туристичними напрямками під час святкових вихідних вважаються місто Сан-Хосе, Хако, острів Тортуга і пляж Санта Тереза.