Тури на Новий рік в Еквадор

Еквадор і Галапагоси 30 квітня — 11 травня 2023
Фотозвіти
Еквадор

Кожна людина хоча б раз у житті мріяла провести новорічні вихідні в теплих, тропічних лісах або ж на розкішних пляжних комплексах замість того, щоб миритися з морозами та кучугурами снігу. Тури на Новий рік в Еквадор допоможуть втілити заповітну мрію, надавши можливість відвідати унікальну державу площею 283 560 км2, повністю покриту унікальними природними пам'ятками, національними парками та заповідниками, в яких проживають рідкісні та екзотичні види представників тваринного і рослинного світу. Багато в чому Еквадор вдячний за невимовні природні красоти близькому розташуванню до екватора. Туристи з усіх куточків планети їдуть сюди, щоб насолодитися пейзажами гірських масивів, вулканів і озер; прогулятися по недоторканих джунглях, де кожному може випасти шанс познайомитися з місцевою флорою і фауною; поніжитися на білосніжних пляжах з високим рівнем обслуговування; а також на власні очі побачити архітектурні пам'ятники, що залишилися від колоніальної епохи, та визначні пам'ятки основоположних міст держави. Ну і звичайно ж не варто забувати про легендарні Галапагоські острови, розташовані в 1000 км від західного узбережжя країни.

Як зустрічають Новий рік в Еквадорі?

Новий рік вважається одним із головних свят в Еквадорі, під час якого населення країни активно бере участь у святкуванні та організації фестивалів та карнавалів. Новорічне торжество еквадорці відзначають в ніч з 31 грудня на 1 січня, тому туристи з Європи не сильно вибиваються з графіка. Головним атрибутом місцевого свята вважається розміром з людину опудало, яке майструють з підручних засобів. Дане опудало уособлює минулий рік, тому місцеві жителі чіпляють поверх опудала портрети, символи року, що минає. До півночі ляльку проносять по вулицях міста, після чого її спалюють. Традиційним обрядом можна назвати переодягання чоловіків у чорні шати та зображення ними вдів, які збирають гроші на поховання ляльки. Далі еквадорці продовжують веселощі та галасливі гуляння на вулицях, вважаючи за краще залишатися в колі новорічного галасу до самого ранку.

Де краще провести новорічні свята в Еквадорі?

Вибір місця проведення святкових вихідних У Еквадорі багато в чому залежить від особистих побажань і вподобань туристів. Галасливі вечірки та фестивалі, а також народні забави та гуляння туристи зможуть побачити в містах Кіто, Куенка і Амбато. Ну а щоб спокійно провести відведений на відпустку час, рекомендуємо вирушити на пляжні курорти Монтаньіта або Галапагоси.