Тури на Новий рік в Індію

Фотозвіти
Відпочинок в Індії на Новий рік

Новорічні свята є чи не найважливішими практично в усьому світі, символізуючи, що старе і негативне йде. Але що робити, якщо Ви втомилися від стереотипного святкування і хочете вирушити в пошук за новими емоціями і враженнями. Тур на Новий рік в Індію — прекрасне рішення для мандрівників, які зважилися кардинально змінити свій світогляд і провести довгоочікувані вихідні з користю. Давня і містична Індія має свої унікальні традиції, пов'язані зі святом, що дозволить туристам зануритися в абсолютно інший, дивовижний світ самопізнання і філософії життя. Кожен прибуває сюди в пошуках чогось свого, намагається відвідати якомога більше неповторних визначних та унікальних природних комплексів, заповідників. Тут витає особлива атмосфера людяності, життєрадісності та мудрості, тому не пропустіть свій шанс відвідати країну саме на Новий рік, зробивши поїздку по-справжньому незабутньою.

Як проводять новорічні свята в Індії?

Святкування Нового року в Індії може здатися дивними та незвичайним для туристів, які прибули з європейських країн. Вся річ у тому, що через безліч різних календарів, новорічні свята проводять кілька разів на рік. Також, оскільки країна була довгий час колонією Британії, звична нам дата 31 грудня відзначається у всіх з почестями в злегка екзотичній манері. Місцеве населення любить яскраві та соковиті кольори, традиційно індуси прикрашають будинки, одяг саморобними паперовими зірками, ліхтариками, живими квітами. Не забувають і про священну тварину — корову, яку обов'язково наряджають. Головним подарунком є ​​кошик, доверху набитий солодощами, фруктами, горіхами. У новорічну ніч люди виходять на вулицю, запалюють вогні та приєднуються до масових гулянь. Завершення торжества символізує спалення опудала в центрі міської площі.

Де найкраще зустріти Новий рік в Індії?

Опинившись в Індії на новорічні урочистості, насамперед рекомендуємо відвідати дивовижний мавзолей Тадж-Махал, який увійшов до списку семи чудес світу, священне місто Варанасі і столицю країни — Делі. Вартість подорожі на Новий рік в Індію практично не відрізняється від звичайних турів, ціна на путівку залежить від обраного місця святкування, кількості людей, обраного готелю, кількості днів, на які розрахований тур.