Тури на Новий рік на Ямайку

Мексика квітень 2023
Фотозвіти
Ямайка

Чуєте легкі ноти мелодійного регі та шепіт бризи Карибського моря? Втомилися від щоденної метушні, банального святкування новорічного торжества, і стандартних посиденьок біля телевізора? Як щодо того, аби кинути все і вирушити туди, де життя неквапливе і гармонійне, де кожен зможе знайти куточок, в якому безтурботно проведе кілька днів свого життя і відновить сили для нових звершень. Тури на Новий рік на Ямайку — це саме те, про що мріє багато туристів цілий рік. Ямайка — невелика острівна держава, розташована в Карибському морі площею 10 992 км2. Сюди туристи прибувають для того, щоб помилуватися унікальними і чарівним природними комплексами і пам'ятками; поніжитися на першокласних білосніжних пляжах з високим рівнем сервісу й інфраструктурою; відчути єднання з природою; познайомитися з дивовижною філософією життя місцевих жителя; дізнатися про культурну спадщину і традиції ямайського народу. Також особливу увагу туристам варто звернути на унікальні архітектурні пам'ятки часів колоніальної епохи, в тому числі відвідати неймовірні міста Кінгстон, Монтего-Бей і Очо-Ріос, що ваблять туристів надзвичайною красою.

Як зустрічають Новий рік ямайці?

Новий рік на Ямайці — це подія, яку місцеві жителі святкують, як і більшість країн, 1 січня. Звичним гаслом для кожного ямайця вважається «на острові немає проблем», тому ніхто особливо не заморочується думками про своє вбрання, прикраси та інші святкові атрибути, до яких трепетно ​​ставляться в нашій країні. Навпаки, ямайці активно беруть участь у підготовці різних новорічних концертів, фестивалів і народних гулянь, які проводяться дуже шумно і з розмахом. У новорічну ніч люди залишають свої будинки і виходять на вулиці, щоб зустріти прийдешній рік разом зі своїми товаришами і друзями. Звичайна справа, якщо на вулиці туристи зустрінуть компанію людей, що пританцьовує і наспівує веселі ритми регі. Під час таких гулянь може здатися, що тут завжди панує така атмосфера радості та позитиву.

Куди вирушити на новорічні свята на Ямайці?

Вибираючи, де провести новорічні свята на Ямайці, туристам необхідно покладатися виключно на власні побажання і вподобання, так як будь-яке місце на острові відмінно підійде для святкування новорічного торжества. Популярними туристичними напрямками вважаються курорти Негрил, Монтего-Бей і Порт-Антоніо.