Тури на Новий рік на Мадагаскар

Фотозвіти
Мадагаскар

Наближаються чергові новорічні свята, проте просиджувати час вдома не хочеться? Чому б не провести чесно зароблені вихідні серед незвіданих джунглів і під променями теплого сонця? Тури на Новий рік на Мадагаскар — це прекрасна можливість зруйнувати старі стереотипи святкування новорічного торжества, а також можливість втілити дитячу мрію про відвідини знаменитого острова, на який потрапили популярні герої всіма відомого і улюбленого мультфільму. Завдяки таким турам, туристи зможуть на власні очі побачити різноманітність пам'яток, природних комплексів і пейзажів, а також познайомитися з широким спектром рідкісних представників тваринного і рослинного світу, які мешкають виключно на Мадагаскарі. Туристів чекає шипучий коктейль екзотики, перемішаний з незабутніми емоціями і новими враженнями. Перед мандрівниками постає чарівний заповідник Цінжі-дю-Бемахараха, заспокійливий національний парк Ісало, що нагадує африканську савану, озеро вулканічного походження Трітріва, знаменитий проспект баобаб, ну і звичайно ж, неймовірна столиця острівної держави Антананаріву. 

Як святкують Новий рік на Мадагаскарі?

Як говориться в прислів'ї: свят багато не буває. Так само вважають жителі острова, які відзначають новорічне свято двічі на рік. Пов'язано це з тим, що до 1960 рік Мадагаскар був колонією Франції, що і залишило свій культурний відбиток. Перший раз місцеве населення зустрічає Новий рік у ніч з 31 грудня по 1 січня. Спеціально для святкування торжества на північному узбережжі Мадагаскару організовується музичний оркестр, який в день «ч» проходить головною площею столиці, і виконує новорічні та різдвяні мелодії. Що стосується давньої традиції святкування місцевого святкового дійства під назвою «Алахаманді», то малагасійці зустрічають його в березні. За звичаями і традиціями ці свята нічим не відрізняються. Місцеве населення також весело і шумно відзначає обидва свята, запрошують друзів і організовують застілля, дарують подарунки і збираються для спільних гулянь.

Де провести новорічні свята на Мадагаскарі?

Вибираючи місце відпочинку на самому острові, туристам необхідно в першу чергу звернути увагу на власні побажання. Галасливі вечірки і культурні традиції місцевого населення мандрівники можуть застати в містах Антананаріву, Мурундава і Анцирабе. Зустрітися з символом острова, познайомитися з різноманітністю місцевої флори і фауни, а також поніжитися на теплому піску туристи можуть в національних парках, заповідниках та курортах.