Тури на Новий рік в ПАР

Фотозвіти
Південно-Африканська Республіка

Не хочете даремно витратити новорічні вихідні, просидівши весь час вдома? Шукаєте екзотичну країну з унікальними природними комплексами та неймовірними рукотворними пам'ятками на Африканському континенті? Тури на Новий рік у ПАР — саме те, що Ви шукали весь цей час. Завдяки таким турам, мандрівники зможуть зробити яскравішими свої сірі будні та вирушити в незабутню подорож, повну нових емоцій і вражень. ПАР вважається найбільш відвідуваною країною Африки, оскільки щорічно сюди прибувають до 1 000 000 млн туристів, щоб насолодитися унікальними природними комплексами й пам'ятками, чарівними пейзажами та ландшафтами. Країна площею в 1 221 038 км2 готова порадувати різними видами відпочинку й туризму, дивовижними будівлями, містами та архітектурними пам'ятниками, надзвичайною культурною спадщиною стародавніх племен і особливими традиціями життя і побуту місцевого населення. Кожен турист, який бажає вирушити в ПАР, в обов'язковому порядку повинен відвідати неймовірну пустелю Калахарі, національний парк Тсітсікамма і ботанічний сад Кірстенбош, а також прогулятися містами Кейптаун і Йоганнесбург.

Як святкують Новий рік у ПАР?

Туристам, які прибули сюди з різних європейських країн, можуть здатися дикими ті умови, в яких зустрічають Новий рік місцеві жителі. Якщо ж в нашій країні новорічні свята асоціюються зі снігом, морозами, голими деревами, то в ПАР мандрівникам потрібно буде звикнути до квітучої всюди зелені, палючого сонця і забитих туристами пляжів. Однак, навіть не дивлячись на це новорічні свята жителі ПАР зустрічають з любов'ю і розмахом. Традиційно, населення починає заготовлювати продукти для приготування національних страв задовго до торжества. Особлива увага приділяється м'ясним стравам, які обов'язково повинні бути на столі у кожного жителя. Серед напоїв можна відзначити місцеве пиво, зроблене зі спеціальних сортів сливи. Під час новорічної ночі люди виходять з будинків і направляються до центральних площ, щоб привітати інших зі святом і запустити святкові феєрверки. 

Де краще провести новорічні свята в ПАР?

Вибираючи місце, де б хотілося б зупинитися під час новорічних свят, необхідно в першу чергу відштовхуватися від власних побажань. Якщо ж туристам більше до душі гучні гуляння та ознайомлення з традиціями місцевого населення, тоді сміливо вирушайте в Кейптаун або Йоганнесбург. У разі, якщо бажаєте спокійного відпочинку, рекомендуємо відвідати національні парки, наприклад, Піланесберг.