Тури на Новий рік у США

Фотозвіти
Сполучені Штати Америки

Кожен хотів би відвідати цей дивовижний край, який вважають місцем зародження демократичних цінностей і прав людини. Щорічно штати відвідують 75 млн. туристів, при цьому цифра бажаючих ступити на американську землю зростає в геометричній прогресії. Подібний наплив туристів аргументується неймовірною різноманітністю пам'яток, природних комплексів і пейзажів, архітектурних пам'яток, висококласних пляжних і гірськолижних курортів. Крім цього, мандрівники тягнутися до самобутньої культури і традицій американського народу, його любові до свободи і демократії. Тури на Новий рік в США — це відмінна можливість відкинути сумніви й відірватися від дивана в новорічні свята, поїхавши у незабутню подорож колоритною і невимовно красивою країною з широким спектром туристичних можливостей. Оскільки кожен штат має особливості і набір унікальних пам'яток, побачити повний арсенал популярних місць не вийде навіть за 5-7 поїздок. Безсумнівно, уваги туристів заслуговує легендарний Нью-Йорк і столиця держави Вашингтон, мережа національних парків та заповідників, в яких мандрівники можуть познайомитися з представниками місцевої флори і фауни, першокласні курорти і парки розваг на будь-який смак. 

Як святкують Новий рік у США?

Як відомо, американці не вважаються особливими любителями новорічного торжества, однак це не означає, що Новий рік вони проводять у банально. За традицією, в день свята населення організовує паради, концерти та масові гуляння, оскільки Новий рік не вважається сімейним святом, на відміну від Різдва. Багато американців вважають за краще провести вечір в кав'ярні або в кіно, а любителі нічних веселощів і гучних вечірок вирушають до нічних клубів і подібних закладів. До настання півночі, американці збираються за столом у колі близьких друзів і родичів, щоб провести рік, що минає. Головний символ свята —немовля в підгузку, на ім'я Бебі, який символізує настання нового календарного року.

Де провести новорічні свята в США?

При виборі місця проведення новорічних свят у США багато чого залежить від уподобань і побажань туристів, оскільки великий список пам'яток і чарівних місць дозволяє мандрівникам вибирати бажаний вид відпочинку. Познайомитися з природними пам'ятками і суворими погодними умовами туристи можуть на Алясці, поніжитися на пляжах в Каліфорнії або на Майамі-біч в штаті Флорида, ну а відвідати галасливі вечірки і народні святкування можна в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Чикаго.