Групові тури в Нову Зеландію

Фотозвіти
Групові тури — що очікувати від поїздки?

Здавалося б, чим невелика острівна держава може привернути величезну кількість туристів всіх куточків планети? Групові тури в Нову Зеландію допоможуть Вам відкрити цей секрет, надавши унікальну можливість разом зі своїми друзями, родиною чи групою відважних мандрівників відкрити для себе дивовижний світ Нової Зеландії. Досліджуйте неймовірні природні комплекси, унікальні природні ландшафти і пейзажі. Саме сюди багато хто прибуває за натхненням, спокоєм і гармонією не тільки з собою, а й з природою. Країна є улюбленим місцем любителів екстремальних видів спорту, людей, що люблять активний спосіб життя. Завдяки груповим турам Ви можете своїми очима побачити ті неймовірні, що збереглися практично в первозданному вигляді, природні пам'ятки, озера, гейзери, гори, ліси, льодовики, гроти, а також ближче познайомитися з культурою і традиціями місцевого населення, які мають свої особливості, відмінності.

Переваги екскурсійного туру в Нову Зеландію

Екскурсії — головний козир цього неповторного краю. Екскурсійна програма настільки насичена і яскрава, що вас буквально будуть переповнювати емоції і враження, про які ви будете пам'ятати ще довгий час. Екскурсійні тури включають різні піші прогулянки, сходження на гірські вершини, польоти на вертольотах і спостереження з висоти пташиного польоту, огляди популярних і знаменитих пам'яток. Завдяки екскурсійним турам ви зможете детально ознайомитися з такими туристичними центрами, як Квінстаун і Роторуа, де розташована величезна кількість унікальних пам'яток: фіорд Мілфорд-Саунд, гора Кука, Долина гейзерів та інші.

Авторські тури до Нової Зеландії

Втомилися від банальних маршрутів, пропонованих більшістю туроператорів? Авторські програми подорожі Новою Зеландією допоможуть заново відкрити для себе цю неймовірну державу. Авторські тури надають унікальну можливість відвідати найдивовижніші та неповторні природні комплекси та місця відпочинку за абсолютно оригінальним маршрутом, складеним досвідченими гідами. Також завдяки авторським турам Ви можете комбінувати кілька видів відпочинку, разнообразив екскурсії основними місцями і пам'ятками заняттям серфінгом або дайвінгом біля берегів Тихого океану.