Тури в Нікарагуа

Подорож до Нікарагуа

Нікарагуа — найбільша країна Центральної Америки, що вражає своєю загадковістю і дикістю. Відпочинок в Нікарагуа — відмінна можливість провести відпустку в дивовижному місці, де безліч мальовничих місцин до сих пір залишилися недоторканими, залишаючись у своєму первозданному вигляді. Незважаючи на те, що туризм в Нікарагуа тільки почав розвиватися, саме тут туристи зможуть відчути свободу, спокій, умиротворення, гармонійно поєднуючи по-справжньому райський пляжний відпочинок із дослідженням просторів країни, відвідуванням унікальних пам'яток і природних комплексів. Маючи в своєму розпорядженні узбережжя двох різних океанів, країна пропонує унікальні можливості для пляжного туриста, надаючи відмінну інфраструктуру для комфортного відпочинку і чудовий сервіс. Подорож до цих країв подарує купу позитивних емоцій, зробивши відпустку незабутньою.

Як дістатися до Нікарагуа

Потрапити до країни — справа не з легких, проте воно того варте. З огляду на відстань між країнами, єдиним оптимальним способом дістатися з України до Нікарагуа є авіапереліт. Без пересадок не обійтися, в кращому випадку зробити доведеться як мінімум одну пересадку. Найчастіше українські туроператори вибирають рейси через країни Європи, потім до США і потім до Нікарагуа. Також існує можливість дістатися через держави-сусіди — Гондурас і Коста-Ріку. Популярними напрямками є Київ—Франкфурт—Сан-Хосе—Манагуа, Київ—Нью-Йорк—Манагуа, Київ—Амстердам—Панама-Сіті—Манагуа. Існують рейси і з інших міст США, проте вони займають набагато більше часу й іноді можуть вимагати додаткових витрат. Найпоширенішим запитанням серед туристів є: скільки летіти в Нікарагуа? загалом доведеться витратити близько 20 годин, тому запасіться терпінням.

Віза і митний контроль

Країна надає максимально лояльні можливості для відвідування. Українцям не буде потрібно оформляти заздалегідь візу, якщо планується провести на території держави не більше 90 днів. Віза проставляється після прибуття. Головне — це правильне заповнення міграційної картки, а також покупка туристичної картки, вартість якої становить 10 доларів. Митні правила країни одні з найпростіших, так що проблем виникнути не повинно. Ввезення і вивіз національної, іноземної валюти не заборонений. Продукти харчування, м'ясні консерви, овочі, фрукти ввозити не заборонено, однак існують певні обмеження. Строго заборонено ввозити наркотичні речовини, зброю, порнографічні матеріали. Для вивозу з країни ювелірних виробів із золота необхідно мати відповідний дозвіл.

Транспорт у Нікарагуа

Транспортна система країни найкраще розвинена в західній частині, оскільки схід заливає дощами, через що половину доріг просто розмиває. Але незважаючи на це, основний транспорт у Нікарагуа — автомобілі. Автомобілем можна швидко і комфортно дістатися до будь-якої точки країни. Оренда потребує наявності посвідчення водія міжнародного зразка. Автобусними рейсами можна подорожувати між містами, проте вони часто бувають переповненими, а також закінчують роботу досить рано. Також автобуси взагалі не дотримуються розкладу, вирушаючи за бажанням водіїв. Для подорожі місцеві жителі використовують велику кількість річок на сході країни. Повітряний транспорт представлений національною авіакомпанією, що здійснює рейси між великими містами. Пересування містом здійснюється за допомогою таксі, мототаксі, велорикші.

Клімат

Погода в Нікарагуа безпосередньо залежить від ландшафту. У високогір'ї температура значно вища, ніж у низинах. Територія країни розташована в тропічному пасатному кліматичному поясі. Східне узбережжя характеризується високим рівнем вологості. Опади випадають практично щодня. У відрізок часу між травнем і жовтнем всю територію країни охоплюють дощі. Місцеве населення виділяє два сезони: літо і зиму. Навіть з огляду на це сезонні зміни не грають особливої ​​ролі, оскільки вдень ​​тут завжди тепло. Різниця температури вдень ​​і вночі досить істотна. Середньорічна температура досягає позначки в +26 С. Сезоном, коли краще їхати до Нікарагуа, вважається період із жовтня по квітень. У цей час тут сухий сезон, що дозволяє комфортно провести час і не потрапити під тропічні зливи.

Національна кухня в Нікарагуа

Як і більшість країн Центральної Америки, кухня Нікарагуа утворилася завдяки злиттю іспанських та індіанських кулінарних традицій. Туристи з найрізноманітнішими смаковими уподобаннями знайдуть, що спробувати в Нікарагуа. Місцеві кухарі найчастіше використовують велику кількість трав, спецій. Також основними інгредієнтами усіх страв є рис, овочі, м'ясо, особливою популярністю користуються бобові. Мешканці країни просто обожнюють вживати салати, тому тут велике різнаманіття рецептів із різними продуктами. Практично всі страви обсмажуються на олії, що надає їжі специфічного смаку. Улюбленим гарніром до м'ясних страв вважаються банани. Обов'язково необхідно покуштувати традиційні страви «галло пінто» — боби з обсмаженим рисом, «бахо» — подана з овочевим салатом і маніоком обсмажена свинина.

Головні пам'ятки Нікарагуа

Кожен турист, який прибув сюди, знайде, що подивитися в Нікарагуа. Насамперед слід побачити найкрасивіші природні ландшафти і пейзажі. Серед них відмінними варіантами є острів Ометепе, острова Корн, незайманий Карибський берег. Далі необхідно згадати про дивовижну красу діючого вулкана Масая, розташованого на території заповідника з такою ж назвою. Не можна не відвідати чарівну Лагуну-де-Апойо, унікальний пляж з безліччю представників черепах Ла Флор, каньйон Сомото. Особливо популярним туристичним напрямком є ​​приватний заповідник «Сельва Негра», який є фермою і кавовою плантацією. Щоб помилуватися унікальними архітектурними спорудами, рекомендуємо вирушити до дивовижного історичного парку «Тіскапа», а також можна відвідати столицю країни — Манагуа, де можна повною мірою ознайомитися з колоніальним стилем.

Що варто знати про Нікарагуа

Будь-яка поїздка за кордон вимагає від мандрівників прочитати основні закони для туристів, які діють на території держави. Є дещо, що повинні знати туристи, перш ніж поїхати до Нікарагуа. Перше: рівень безпеки досить низький. Часто трапляються крадіжки, пограбування, незважаючи на всі зусилля уряду знизити кримінальну активність. Настійно рекомендуємо залишати цінні речі в сейфі готелю, не гуляти в пізній час вулицями і бути дуже пильними. Особливого ​​резонансу набрала ситуація з поширенням дитячої порнографії, тому радимо триматися від подібного роду матеріалів якнайдалі. Також не рекомендується використовувати іноземну валюту для покупки предметів і продуктів харчування, оскільки це може викликати підозри з боку правоохоронних органів країни.