Авторські тури в Норвегію

Лофотенські острови липень 2023
Шпіцберген 17 липня — 22 липня 2023
Фотозвіти
Авторські програми подорожі до Норвегії

Хочете урізноманітнити свою відпустку, провівши її в незабутній подорожі? Що ж, тоді ми можемо порекомендувати Вам авторські тури в Норвегію — країну неймовірних фіордів і не менш неймовірного місцевого населення. Країна давно славиться своїми дивовижно красивими полярними сяйвами, незвіданими гірськими стежками, суворими погодними умовами і справжніми вікінгами і валькіріями. Холоди та дика природа зробили з них справжніх любителів небезпеки. Кожен другий турист, який вирушає в Норвегію, робить це виключно для того, щоб випробувати свої сили, адже країна славиться розвиненим комплексом інфраструктури і шикарними умовами для активного відпочинку та екстремальних видів спорту. Також північна Норвегія є відмінним місцем для пляжного відпочинку, оскільки Гольфстрім нагріває прибережні води до приємних 18-20 градусів тепла. Крім чарівних природних пейзажів, що покривають 30% усієї території держави, країна славиться чарівними пам'ятками й архітектурою. Серед туристів популярністю славиться тепла і затишна столиця держави Осло — 1-а в списку найбільш відвідуваних місць в Норвегії; мальовничий край Гейрангерфіорд; крихітне містечко Рьорус, яке зберігає історію життя минулих поколінь; зведена на початку 12 століття дерев'яна церква, розташована в Урнесі; неперевершений «Мова Троля»; легендарний Парк скульптур Вігеланда; унікальний Музей кораблів вікінгів. Все це мандрівники можуть побачити своїми очима, завдяки авторським турам до Норвегії.

Які переваги авторських турів у Норвегію

Будь-який вид турів має ряд своїх переваг, і авторські тури не виняток з правил. Серед головних переваг таких турів варто відзначити оригінальний маршрут, складений професійним гідом, який спеціалізується в організації турів за обраним клієнтом напрямком. Гід підбере всі можливі варіанти на основі побажань мандрівників, і представить їх для вибору клієнта. Друга перевага авторських турів — можливість поєднати огляд вибраних пам'яток з відпочинком на пляжі, гірськолижним курортом або походами в гори. Подорож буде розписана погодинно. І останнє — цілодобова підтримка і допомога у вирішенні різних проблем, що виникли під час подорожі.

Правильно вибираємо авторський тур

Запорука гарної подорожі — правильно підібраний тур. Щоб вибрати відповідний тур, Вам потрібно правильно роз'яснити свої вимоги гіду або співробітнику туристичної фірми. Бажано до звернення турфірму вже мати список пам'яток, які Ви хочете відвідати в обов'язковому порядку. Далі за справу беруться гіди, які з огляду на побажання туристів, розробляють новий маршрут, складають програму подорожі та представляють можливі варіанти клієнту. Також в будь-який момент програма маршруту може бути скоригована, тому не варто турбуватися про те, що зробите неправильний вибір.