Тури в Папуа Нову Гвінею

Фотозвіти
Відпочинок у Папуа Новій Гвінеї

Втомилися від європейських країн і хочете нових емоцій і вражень? Ласкаво просимо до Папуа Нової Гвінеї — країни, що займає безліч островів і розташована в південно-західній частині Тихого океану. Екскурсійні тури в Папуа Нову Гвінею відкривають перед мандрівниками ряд унікальних туристичних можливостей, подарувавши новий досвід і шанс своїми очима побачити кращі екзотичні місця на планеті. Путівка до Папуа Нової Гвінеї — це відмінний варіант відпочинку, що дозволяє відкинути всі проблеми і турботи, насолоджуючись райськими пляжними курортами. Подорож до Папуа Нової Гвінеї пропонує відвідати незабутні природні пейзажі, побачити величезну кількість рифів, дивовижних тварин і рослин, відкрити дивовижне поєднання особливостей сучасного світу з кам'яним століттям, багатогранну і різноманітну культуру древніх племен, що мешкають на острові.

Поїздка до Папуа Нової Гвінеї: як дістатися?

Найшвидшим способом дістатися з України і Києва до Папуа Нової Гвінеї є авіапереліт. Найчастіше українські туроператори організовують поїздки до Порт-Морсбі — столиці країни, де розташований головний міжнародний аеропорт. Прямих рейсів із Києва не існує, добиратися доведеться як мінімум із двома пересадками. Найбільш популярними і дешевими напрямками є Київ—Стамбул—Порт-Морсбі і Київ—Стамбул—Попондетта. Існує можливість потрапити до країни через Дубаї, Франкфурт, Сеул. Туристична поїздка до Папуа Нової Гвінеї триває від 8 до 16 днів, ціна на тур залежить від сезону, туристичної програми, обраного готелю, маршруту слідування до місця проведення відпочинку. Початківцям, недосвідченим туристам рекомендується купити путівку до Папуа Нової Гвінеї, оскільки туроператор подбає про всі питаннях, пов'язані з поїздкою.

Віза і митний контроль

Українцям, які бажають відвідати країну, необхідно буде подати документи на оформлення візи. Зробити це можна в посольстві Австралії, оскільки представництва Папуа Нової Гвінеї в Києві немає. Візу отримати досить легко за наявності всіх необхідних документів. Особиста подача не потрібна, прийом можна узгодити по телефону або через інтернет. Туристична віза готується приблизно місяць (не менше 2 тижнів), дозволяючи перебувати в країні протягом 50 днів. Вартість оформлення — 35 доларів. Митні правила країни, крім наркотичних речовин, порнографічних матеріалів, зброї, забороняють ввезення свинини будь-якого виду. Ввезення рослин і тварин дозволяється за наявності відповідного дозволу від державних органів країни. Строго заборонено вивозити рідкісні види представників місцевої флори і фауни, антикваріат, археологічні цінності.

Транспорт у Папуа Новій Гвінеї

Через гірську місцевість і важкопрохідні ландшафти транспортна система країни розвинена на низькому рівні. Рекомендуємо заздалегідь планувати свій маршрут, оскільки навіть зі столиці до сусідніх сіл немає транспорту. Для переміщення між невеликими островами використовуються пороми, катери. Хорошим способом подорожувати країною є оренда автомобіля. Найкраще орендувати позашляховик або джип, здатний подолати великі дистанції пересіченою місцевістю. Для цього буде потрібне посвідчення водія і стаж водіння від 1 року. Основний транспорт у Папуа Новій Гвінеї, який використовується для пересування — це літаки. Всі вони невеликих розмірів, вміщають до 12-ти пасажирів і здатні доставити їх у важкодоступні регіони країни. Всередині міст курсують невеликі японські автобуси, туристам рекомендується користуватися послугами таксі, замовивши машину з готелю.

Клімат

Територія країни розташувалася в тропічному кліматичному поясі, через що погода в Папуа Новій Гвінеї завжди спекотна, волога. Традиційних пір року тут немає, однак розрізняють два сезони: сухий і дощів. У різних регіонах сезони приходять у різний час, безпосередньо залежать від основних вітрів. Середньорічна температура повітря становить + 26 С, спостерігаються незначні сезонні зміни температури. Температура води тримається на одному рівні, вода тепла цілий рік. Спекотною вважається тільки берегова зона, погода в горах набагато прохолодніша і з великою кількістю опадів. Дощі в гірських регіонах йдуть практично весь час. Погода з квітня до листопада дуже змінна, не рекомендується летіти в ці місяці. Найкращим часом для поїздки в країну вважається період із травня по жовтень.

Кухня

Крім власних унікальних рецептів, місцева кухня ввібрала в себе кулінарні традиції народів Океанії та Азії. Основу всіх страв складають коренеплоди, що вирощуються місцевими жителями. З інгредієнтів використовуються м'ясо диких птахів, свинина, морепродукти і риба, екзотичні фрукти, овочі. Традиційно гарніром виступають картопля і овочі (найчастіше тушковані), сорго, рис. Насамперед до столу подаються різні салати зі всіляких комбінацій овочів, після чого йдуть супи. Найпопулярнішим є «буганде» — заправлений яйцем овочевий суп. Обсмажені плоди хлібного дерева подаються в ролі хліба. Спробувати з їжі в Папуа Новій Гвінеї обов'язково необхідно знамениті «муму»— приготовані в спеціальній земляній печі солодка картопля, овочі, свинина, і приготовану ​​в кокосовому соусі рибу «кокода». Популярними напоями вважаються кава, приготована за особливим рецептом і «мулі-вару» (аналог лимонаду).

Головні пам'ятки Папуа Нової Гвінеї

Основною гордістю країни є природа. Безліч унікальних природних комплексів розташувалося на території держави, тому кожен може знайти, що подивитися в Папуа Новій Гвінеї. Насамперед слід відвідати знаменитий вулкан Гілуве, розташований на висоті 4368 метрів. Наступною пам'яткою є гора Вільгельм, вершина якої засипана сніговим покровом. Уваги туристів заслуговують кращі національні парки і заповідники, серед яких Байєр, Варірата, Національний ботанічний сад. Не можна пройти повз чарівливі дикі джунглі, незаймані людиною — «Сади Едему». Унікальну археологічну цінність мають болота Кука. Дізнатися більше про історію, культуру, архітектуру, духовний світ можна в Національному музеї. Розташувавшись в столиці, під своїм дахом музей зібрав тисячі найцікавіших експонатів зі всіх куточків країни.

Що варто знати про поїздку

Туристична путівка до Папуа Нової Гвінеї — відмінний спосіб провести відпустку. Знаючи основну інформацію про країну, можна зробити відпустку ще кращою, відпочинком без неприємних пригод. Відгуки про тур в Папуа Нову Гвінею говорять про головну проблему країни — шахрайство. Не рідко трапляються випадки нападу, грабежів. Радимо не виходити на нічні прогулянки, цінні речі залишати в готелі. Убезпечити своє здоров'я можна попередньо зробивши щеплення проти тифу, малярії. Категорично не рекомендується пити воду з крана. Будьте обережні з порізами, синцями та іншими травмами, відразу звертайтеся по кваліфіковану медичну допомогу. Уважно дивіться під ноги, особливо перебуваючи у воді.