Групові тури в Перу

Фотозвіти
Перу

Перу — досить значна за площею в 1 285 000 км2 держава, розташована в Південній Америці, яка є популярним серед іноземців туристичним напрямком. Тут туристам пощастило зустріти неймовірний калейдоскоп природних пам'яток і чарівних краєвидів, унікальних представників екзотичної флори та фауни, а також дивовижні пам'ятники архітектури та стародавньої цивілізації. Однак, не кожен здатний ризикнути та вирушити в подорож настільки таємничою і загадковою країною, особливо якщо це доводиться робити самотужки. Допомогти туристам з пошуком компанії для туристичної поїздки здатні групові тури в Перу. Завдяки таким турам мандрівники зможуть швидко знайти однодумців, охочих відвідати країну та досліджувати останки міст древніх цивілізацій, прогулятися джунглями Амазонки, побувати на містичних лініях Наска і в столиці інків Куско. Крім цього, країна славиться ще безліччю унікальних пам'яток, серед яких храми Мачу-Пікчу, місто Писак, що знаходиться за 30-ть кілометрів від Куско, і долина пірамід Тукуме, у якій розташувалися 26 стародавніх храмів.

Особливості групових турів до Перу

Кожна програма подорожі має ряд особливостей, і групові тури також не обійшлися без відмінностей від інших видів турів. Мабуть, головна і найважливіша відмінність — відсутність можливості одноосібної зміни маршруту подорожі, оскільки рішення повинно прийматися у складі групи. Другий момент, який слід обов'язково враховувати, стосується комбінування різних видів відпочинку, а також насичений графік подорожі. Програма туру буде розписана аж до хвилини, що не дозволить туристам просто втрачати час. Третя особливість — програма групового туру, що передбачає залучення досвідченого гіда, який спеціалізується на організації подорожі за вибраним туристичним напрямком, і здатний допомогти в розв'язанні проблем, що можуть виникнути в дорозі.

Вартість групового туру в Перу

Туристи часто цікавляться питанням ціни групової подорожі до Перу, що не дивно. Вартість такого туру залежить відразу від декількох факторів. Перш за все ціна залежить від кількості туристів, які записалися в подорож. Відповідно, чим більше людей виявило бажання вирушити в поїздку, тим дешевше обійдеться тур. Далі варто згадати про тривалість подорожі, а також про туристичний сезон. І останнє, що може вплинути на ціну — розважальна і туристична програма, складена для мандрівників.