Авторські тури в Перу

Фотозвіти
Перу

Засиділися на одному місці і не знаєте, як можна урізноманітнити сірі будні? Як щодо подорожі до однієї віддаленої південноамериканської країни, яка славиться своєю дивовижною історією, неймовірними природними пам'ятками, і є володаркою 1-го з 7 чудес світу? Йдеться про Перу — державу, що займає площу 1 285 216 км2. Своєю популярністю як туристичному напрямку, країна зобов'язана чарівним пейзажам, національним паркам із багатим тваринним і рослинним світом протяжністю в декілька тисяч кілометрів, таємничим і загадковим історіям стародавніх цивілізацій, які залишили свій доісторичний слід на території нинішнього держави, а також неперевершеним водам Амазонки. Допомогти досліджувати настільки чудовий край, повний містики і стародавніх пам'яток загадкових народів, зможуть авторські тури в Перу. Завдяки авторським турам, туристи зможуть зануритися в незвіданий світ, здатний перевернути свідомість і задуматися про щось більш високе. Тут на мандрівників чекає загублене напівзруйноване місто інків, яке розташоване на вершині Мачу-пічку і було виявлене дослідниками лише 100 років тому; озеро Тітікака, колись поєднане з океаном; унікальні останки стародавнього міста Писак, які знаходяться в 33-х кілометрах від Куско, а також саме місто Куско — колишня столиця древніх інків. Список пам'яток, доступних туристам, можна продовжувати дуже довго, тому, щоб самим в цьому переконається, рекомендуємо вирушити в незабутню подорож за програмою авторського туру і на власні очі побачити чудеса забутого минулого.

Переваги авторських турів до Перу

Говорячи про переваги авторських програм, у першу чергу, потрібно підкреслити, що подібні тури організовуються виключно професійними та досвідченими гідами, які не раз бували на території країни та знають її досконало. Гіди допоможуть скласти абсолютно новий маршрут, завдяки якому туристи зможуть відвідати маловідомі пам'ятки та глибше зануритися у світ культури й традицій місцевого населення. Також однією з переваг авторських турів є постійний супровід групи гідом, який у разі виникнення будь-яких проблем, допоможе швидко розв'язати питання і вийти з неприємних ситуацій. І останнє, про що не можна не згадати — можливість відійти від початкового маршруту і скорегувати подорож відповідно до побажань і переваг туристів.

Як вибрати авторський тур?

Що стосується вибору авторського туру, то тут все залежить виключно від клієнтів. Саме Ви вирішуєте, яким буде подорож. Для цього туристам потрібно чітко описати гіда або консультанту турфірми свої побажання, а також повідомити, які пам'ятки вони хочуть відвідати в обов'язковому порядку, після чого співробітники фірми почнуть складання програми туру та із запропонованих варіантів вибрати відповідний по всім параметрам тур.