Групові тури в Сінгапур

Фотозвіти
Сінгапур

Хочете побувати в незвичайному і екстравагантному місті, яке наповнене величезною кількістю архітектурних і визначних пам'яток? Місто-держава Сінгапур завжди готове прийняти цікавих туристів, охочих розширити горизонти своєї свідомості і на власні очі побачити неймовірної краси хмарочоси і будівлі, виконані в кращих традиціях футуристичного стилю. Але що робити, якщо серед друзів і колег по роботі немає любителів міського туризму або ж просто ніхто не хоче вирушати в подорож в південно-східну Азію? В такому випадку на допомогу мандрівникам готові прийти групові тури в Сінгапур. Завдяки груповим турам туристи зможуть швидко знайти однодумців, готових вирушити в незабутню подорож країною площею 724,2 км2. Приготуйтеся побачити неймовірні Сади біля затоки, Сінгапурське колесо огляду висотою в 165 м, неймовірної краси готель Марина Бей Сендс, а також унікальний тематичний парк Universal Studios. Крім цього, Сінгапур готовий порадувати туристів і природними пам'ятками. Обов'язково варто відвідати природний заповідник Букіт Тіма, зоопарк Сінгапуру, що нараховує 2000 тисячі видів тварин, ну і, звичайно, Ботанічний сад з його розмаїттям рослинного світу.

Особливості групових турів до Сінгапуру

Що стосується особливостей групових турів, то в першу чергу хотілося б сказати, що даний вид турів оптимальний варіант для тих, хто не любить подорожувати поодинці або ж просто не наважується організувати подорож самостійно. Другий момент - вирушаючи в подорож по програмі авторського туру, туристам необхідно пам'ятати, що зміна і коригування маршруту туру можливе лише за згодою всіх учасників поїздки. В іншому випадку Вам доведеться дотримуватися встановленого плану і маршруту. Третє — як правило, під час подорожі по програмі групового туру туристів цілодобово буде супроводжувати досвідчений гід, який спеціалізується в обраному туристичному напрямку і досконально знає країни перебування мандрівників.

Вартість групових турів у Сінгапур

Питання ціни туру завжди цікавить туристів, і групові тури не виняток. Перш за все на вартість групових турів впливає кількість осіб, які формують групу. Чим більше мандрівників захочуть віирушити в тур за певною програмою, тим дешевше обійдеться дана поїздка кожному з учасників. Також суттєву роль відіграють тривалість подорожі і сезон, під час якого планується тур. І останнє, що може відбитися на ціні групового туру — туристична програма подорожі. Чим насиченішою і різноманітнішою буде програма, тим більше доведеться заплатити туристам.