Групові тури в ПАР

Фотозвіти
Південно-Африканська Республіка

Південно-Африканська республіка — лідер за кількістю туристських відвідувань серед країн Африканського континенту. Понад 1 000 000 мандрівників щорічно прибувають до країни, щоб познайомитися з неймовірною різноманітністю національної і культурної спадщини стародавніх племен, що проживали на території держави багато століть тому. Країна площею 1 221 038 км2 вабить величними містами колоніальної епохи, неймовірними природними пам'ятками, національними парками і заповідниками, унікальними і рідкісними представниками тваринного світу, а також першокласним пляжним відпочинком із розвиненою туристичною інфраструктурою. Однак, не кожен наважиться вирушити в таку далеку подорож без супроводу або ж наодинці. У такій ситуації відмінним рішенням стануть групові тури в ПАР, завдяки яким туристи зможуть знайти людей, які бажають відвідати країну і прогулятися найвидатнішим пам'ятками. На туристів чекають неперевершені і величні Драконові гори, чарівна пустеля Калахарі, національний парк Ціцікама і легендарний ботанічний сад Кірстенбош та неймовірні архітектурні й історичні пам'ятки, розташовані в містах Кейптаун і Йоганнесбург.

Особливості групових турів до ПАР

Коли мова йде про особливості групових турів, то насамперед потрібно згадати про постійний і цілодобовий супровід групи досвідченим гідом, який спеціалізується на організації подорожей по обраному туристичному напрямку. У разі виникнення конфліктних ситуацій або проблем різного характеру, гід допоможе швидко залагодити непорозуміння і повернутися до запланованого маршруту. Другий момент — під час подорожі за програмою групового туру туристи не можуть вільно змінювати маршрут без згоди інших членів групи. Тому перед тим, як вирушити в подорож, уважно ознайомтеся з програмою, щоб потім не втрачати даремно дорогоцінний час. І остання особливість — як правило, маршрут групових турів розписаний детально з максимальним насиченням програми, щоб зробити тур більш збалансованим і з'єднати якнайбільше різноманітних видів відпочинку.  

Вартість групових турів у ПАР

Що стосується вартості подорожі за програмою групового туру до ПАР, то ціна формується з декількох показників. Перш за все, вартість буде залежати від кількості людей, які захочуть приєднатися до групи. Чим більше туристів виявлять бажання відвідати країну, тим дешевше обійдеться поїздка. Далі варто нагадати про сезон подорожі, яка також впливає на вартість, і тривалість туру. І останнє, що може вплинути на ціну — туристична програма. Чим більш насиченою буде програма подорожі, тим дорожче це обійдеться туристам.