Авторські тури в ПАР

Фотозвіти
Південно-Африканська Республіка

Попри те, що держава розташувалася в найпівденнішій частині Африки, і дістатися до країни завдання не з легких, Південно-Африканська Республіка як і раніше залишається 1-шою в списку найпопулярніших туристичних напрямків континенту. Авторські тури в ПАР допоможуть туристам розібратися в чому полягає секрет держави площею в 1 221 038 км2, і відкриють дивовижний світ неймовірних природних пам'яток, унікальних туристичних можливостей, кращого сервісу для пляжного туризму. Саме сюди туристи їдуть для того, щоб поніжитися на білосніжних пляжах з прекрасним обслуговуванням і сучасними готелями, побачити чарівні Драконові гори, побувати у порога легендарного Мису Доброї Надії. Також багато мандрівників прибувають сюди для того, щоб прогулятися по колоритних містах колоніального стилю Преторії й Кейптауна, досліджувати знамениту пустелю Калахарі, чарівний красою ботанічний сад Кірстенбош, дивовижний національний парк Піланесберг загальною площею в 600 км2. Тут кожен мандрівник здатний відшукати те, що йому більше до душі, оскільки розмаїття пам'яток, розташованих на території держави, просто вражає. Крім екскурсій, прогулянок і пляжного відпочинку, ПАР пропонує туристам зануритися в драйв місцевих карнавалів, вечірок і фестивалів, які допоможуть мандрівникам ближче познайомитися з особливостями культури, традиціями та побутом місцевого населення.

Переваги авторських турів

Говорячи про переваги авторських турів, потрібно згадати, що даний вид турів дозволяє клієнтам поєднувати якомога більше різних видів відпочинку, при цьому, не втрачаючи безглуздо часу. Програма туру буде складена до найдрібніших подробиць, що дозволить туристам бути залученим в усі принади Південно-Африканської республіки. Далі варто сказати, що завдяки авторським турам, мандрівники відвідають не тільки популярні пам'ятки, які просто переповнені туристами, а й побачать дивовижні місця, куди рідко заїжджають іноземці, познайомившись з неймовірною культурою і традицією древніх народів. І останнє, про що не можна забувати — це можливість скористатися цілодобовою підтримкою досвідчених гідів при виникненні будь-яких проблем або скрутних ситуацій, а також право коригування маршруту. Як тільки туристи захочуть відвідати певне місце, гіди відразу ж складуть новий маршрут. 

Як вибрати авторський тур у ПАР?

Правильний підхід до вибору програми подорожі дозволить провести час незабутньо, тому потрібно відповідально поставитися до цього питання. Перед початком пошуку туру ми рекомендуємо коротко ознайомитися з основними умовами подорожі по ЮАР, щоб розуміти який саме тур вибирати. Потім свої побажання варто озвучити заданому гіду або ж співробітнику компанії, турфірми, щоб персонал міг почати складати приблизний план подорожі. Далі туристам запропонують доступні варіанти маршрутів і повний список пам'яток, з яких потрібно вибрати найбажаніші.