Відпочинок в ПАР

Фотозвіти
Південно-Африканська Республіка

Країна, що прогресує і розвивається, розташована на самому краю Африканського континенту, вже давно стала популярним туристичним напрямком серед європейських туристів завдяки старанням влади розвивати цей сегмент економіки. Сюди їдуть, щоб в першу чергу насолодитися заспокійливими природними пейзажами і пам'ятками, які складно перелічити. Кожен сантиметр землі, на якій розташувалася держава, можна вважати національним парком або заповідником, навіть не дивлячись на те, що зараз на їхніх місцях розташувалися сучасні міста і поселення. Відпочинок у ПАР — це шанс відновити витоки минулого, познайомившись ближче з культурними традиціями і особливостями побуту місцевого населення, що не змінило принципи життя, якхи століттями лотримувались предки древніх племен. Крім природних пам'яток, ПАР готова порадувати туристів першокласними пляжними комплексами, атмосферними і гучними фестивалями, концертами і карнавалами, а також сучасними архітектурними будівлями, які гармонійно поєднуються з пережитками колоніальної епохи.

Проживання та перебування в ПАР

Для тих, хто в жаху думає, що їм доведеться провести кілька днів у незрозумілих умовах та без гарячої води, поспішаємо повідомити — забудьте про подібний міф. Широкий вибір готелів міжнародного стандарту дозволить туристам провести подорож у комфорті. Високий рівень сервісу та обслуговування не дасть приводу мандрівникам скаржитися на умови проживання, оскільки в будь-який момент на допомогу готовий прийти кваліфікований персонал. Також спеціально для любителів екзотики та гострих відчуттів у деяких національних парках і заповідниках можна спробувати пожити в менш «королівських умовах» і спробувати традиційний африканський побут, поживши 2-3 дні в бунгало, хатині або лоджії посеред дикої місцевості. Тут доведеться забути про п'ять зірок, однак таким чином виходить відчути на собі труднощі й тяготи життя без електрики та централізованого водопостачання. Подорожувати країною можна за допомогою автобусних рейсів і залізничного транспорту, ну а між містами, розташованими на далеких дистанціях, налагоджені авіарейси. Як платіжний засіб виступає грошова одиниця під назвою південноафриканський ранд. Великі готелі, магазини та ресторани можуть запропонувати розрахуватися кредитною карткою. 

Як провести час у країні?

Новоприбулим туристам, які вперше відвідали ПАР, перш за все необхідно познайомитися з головними визначними пам'ятками країни, які користуються популярністю серед мандрівників. Насамперед кожному туристу слід відвідати столицю держави Кейптаун, який має в своєму розпорядженні неймовірний спектр унікальних архітектурних споруд і будівель. Потім не буде зайвим побувати у фінансовому серці країни — Йоганнесбурзі, щоб насолодитися сучасними рішеннями і поглядами на розвиток Африки. Далі йдуть природні комплекси, серед яких потрібно на власні очі побачити Драконові гори, пустелю Калахарі, а також прогулятися національними парками Крюгер і Піланесберг. Також туристи зможуть насолодитися незабутнім активним відпочинком і трекінгом серед незайманих джунглів. Крім цього, ПАР здатна порадувати любителів пляжного відпочинку, серфінгу і дайвінгу, надавши необхідні для цього умови. Серед пляжних курортів варто відзначити береги мису Кейп-Відал, Іст-Лондон і Квазулу-Натал.