Групові тури в Танзанію

Фотозвіти
Танзанія

Танзанія — дивовижна і неймовірно красива держава, розташована в східній частині Африки. Територію країни можна вважати справжнім раєм для любителів екотуризму та дослідників дикої природи. Практично ½ площі Танзанії покрита незайманими джунглями, національними парками і заповідниками, кількість яких досягає позначки 100. Сюди їдуть мандрівники з усіх куточків планети, щоб взяти участь у цікавому фото-сафарі, випробувати сили і піднятися на легендарну і найвищу гору на Африканському континенті Кіліманджаро, а також відпочити на пляжах Занзібару з першокласним сервісом і розвиненою інфраструктурою. Однак, більшість туристів не наважуються поодинці вирушати на такий віддалений континент як Африка. Вирішити цю проблему покликані групові тури в Танзанію, завдяки яким мандрівники можуть вирушити в поїздку і відвідати бажані місця разом із групою однодумців, які жадають емоцій, нових вражень і незабутніх пригод. Не варто відкладати бажання прогулятися вранці незвіданими стежками джунглів і побачити схід сонця, адже вже сьогодні туристам доступні групові тури, здатні втілити мрію.

Особливості подорожі за програмою групового туру

Кожен вид туру має свої особливості, і групові тури не виняток з правил. Насамперед варто сказати, що групові тури дозволяють зробити подорож більш насиченою і цікавою, оскільки туристи можуть поділитися враженнями з іншими членами групи. Друга особливість — постійний супровід групи досвідченим гідом, який спеціалізується на організації турів у цьому туристичному напрямку. Третьою особливістю можна вважати детально спланований маршрут подорожі, зміни в якому можливі лише після згоди всіх членів групи. Остання особливість — як правило групові тури організовують із метою комбінування декількох видів відпочинку, щоб отримати максимум користі і задоволення від проведеного в подорожі часу.

Формування ціни на груповий тур у Танзанію

Торкаючись питання формування ціни на груповий тур, необхідно чітко визначити основні критерії, які впливають на вартість подорожі. Перш за все на вартість впливає кількість людей, з яких буде складатися туристична група. Другий момент полягає в сезоні і тривалості подорожі. Чим довше буде тривати тур, тим дорожче це обійдеться туристам. Аналогічно справи йдуть із сезоном: якщо подорож буде організовано в пік туризму в Танзанії, за це доведеться додатково заплатити. І останнє, від чого може залежати ціна — це насиченість туристичної програми.