Тури на травневі в Танзанію

Фотозвіти
Танзанія

Усім добре відомо, як швидко втомлюєшся від щоденної рутини і постійної міської метушні. Саме тому нам так часто хочеться побути десь у спокійному і тихому місці, яке зберегло первозданний вигляд, і якого не чіпала людина. Відпочинок на травневі в Танзанії може надати туристам можливість звільнитися від міських кайданів і зануритися в світ дикої, екзотичної природи, порадувавши мандрівників неймовірними природними комплексами і пам'ятками, а також чарівними пейзажами, які будуть снитися ще довгий час. Республіка Танзанія розташувалася на сході Африканського континенту, охопивши землі 945 087 км2. Державу не даремно називають «зеленим куточком Африки», адже 50% відсотків території країни покрито національними парками і заповідниками, яких налічується понад 100. Кожен 3-й турист, який прибуває до Танзанії, відразу ж вирушає на захопливі екскурсії колоритними і запаморочливими природними пам'ятками, якими щедро наділена держава. Тож не дивно, що країну вважають найпопулярнішим туристичним напрямком в Африці, адже щорічно Танзанію відвідує 1 млн. мандрівників. Тут туристам вдасться прогулятися химерними джунглями і безкрайніми просторами, познайомитися з екзотичними представниками місцевої флори і фауни, що не мешкають в інших місцях, побачити стародавні африканські племена і ближче познайомитися з культурними особливостями і традиціями, а також з умовами побуту місцевих жителів.

Чим зайнятися в Танзанії під час травневих свят?

Приїхавши в Танзанію, кожному туристу перш за все потрібно визначитися з метою, заради якої він приїхав до країни. Якщо ж хочеться відвідати якомога більше природних пам'яток і оглянути території національних парків і заповідників, тоді не варто втрачати часу. У такому випадку варто підшукати відповідний до побажань і вподобань екскурсійний тур і летіти назустріч новим емоціям і незабутнім враженням. Перш за все, мандрівники мають відвідати найвищу на континенті гору Кіліманджаро, висота якої сягає позначки 5895 м. Також примітними вважаються гори-вулкани Меру і Ол-доїнь-ленгала. Наступними в списку обов'язкових для відвідування місць розташувалися в легендарній в плані історії ущелині Олдувай: національний парк Серенгеті (14 763 км2), створений в 1964 парк Руаха і знаменитий заповідник Нгоронгоро, ліс Джозані, який став домівкою для рідкісного виду мавп, занесеного в червону книгу. Крім природи, мандрівники можуть насолодитися прекрасними видами міст і архітектурою колоніальної епохи. Серед них варто виділити Дар-ес-Салам, Мванза і Занзібар. Також Танзанія може похвалитися пляжними курортами з високим рівнем обслуговування і розвиненою туристичною інфраструктурою. Популярністю користуються Мафія, Занзібар, Пенма і озеро Малаві.

Вартість турів на травневі свята

Питання ціни на організацію турів в Танзанію стоїть на першому місці у туристів, охочих вирушити до цієї країни. Насамперед необхідно розуміти, що вартість поїздки може залежати від різних критеріїв і факторів, тому розрахувати ціну наперед буде проблематично. На вартість впливають вид туру і відпочинку, бажаний туристами, кількість осіб у групі, туристична програма і маршрут, сезон, обраний готель і авіаперевізник. Також з огляду на складність і тривалість перельоту, особливості проживання та оформлення візи, туристам необхідно буде заздалегідь запастися додатковими коштами, щоб уникнути незручних ситуацій.