Авторські тури в Танзанію

Фотозвіти
Танзанія

Уявіть собі: величезна територія, покрита неймовірно красивими національними парками і заповідниками протяжністю понад 1000 кілометрів, за якими розгулює багатющий тваринний світ. Що ж, якщо до сих пір думаєте, що це неможливо, тоді ласкаво просимо до Танзанії — 1-й за популярністю туристичний напрямок у східній Африці. Кількість національних парків із різними унікальними представниками флори і фауни просто вражає: тут їх налічують цілих 15. Крім цього, країна славиться неймовірними природними пейзажами, древніми вулканами, багатокілометровими океанічними узбережжями, незвіданими островами і, звичайно ж, знаменитою горою Кіліманджаро. Авторські тури до Танзанії — кращий спосіб для любителів живої природи і активного відпочинку провести свою відпустку, відкривши новий, незвіданий світ. Варто лише задуматися про те, як можна провести час в цій країні, і відповідь відразу стає очевидною — як душа забажає. Адже Танзанія пропонує всі умови не лише для екскурсій і сафарі національними парками, а й можливість спробувати свої сили, займаючись скелелазінням, або ж просто відпочиваючи на теплих пляжах. Немає потреби куди-небудь поспішати або з чимось морочитися. Дізнайтеся більше про неймовірну культуру і традиції тутешнього населення, відвідайте відразу дві столиці країни — законодавчу Додома й історичну Дар-ес-Салам, дізнайтеся, що насправді означає екзотичний відпочинок.

Переваги авторських турів

Кожен вид подорожі або відпочинку поєднує в собі різні переваги і недоліки. Якщо ж мова йде про авторські тури, то ми маємо повне право говорити лише про переваги, оскільки недоліків і бути не може. Перша і найважливіша перевага авторських турів — заново побудований і сформований маршрут, складений на основі вподобань і побажань туристів. Клієнтам не потрібно буде відвідувати місця відпочинку, які не перебувають у них у пріоритеті. Наступна перевага такого туру — можливість скористатися цілодобовою підтримкою і допомогою досвідчених професійних гідів, готових прийти на допомогу і вирішити проблему. Останнє, про що варто згадати — це право мандрівників змінити маршрут. Як тільки туристи захочуть побачити або відвідати конкретну пам'ятку, гіди відразу ж реагують на прохання клієнтів і складають новий маршрут, до якого буде включено відвідування бажаного місця. 

Вибираємо авторські тури в Танзанію

Запорука гарної подорожі — правильно підібраний тур. Щоб вибрати відповідний тур, Вам потрібно правильно роз'яснити свої вимоги гіду або співробітнику туристичної фірми. Бажано до звернення турфірму вже мати список пам'яток, які Ви хочете відвідати в обов'язковому порядку. Далі за справу беруться гіди, які з огляду на побажання туристів, розробляють новий маршрут, складають програму подорожі та представляють можливі варіанти клієнту. Також в будь-який момент програма маршруту може бути скоригована, тому не варто турбуватися про те, що зробите неправильний вибір.