Авторські тури в США

Фотозвіти
Подорож за програмою авторського туру в США

США — дивовижна країна, відвідати яку мріють мільйони людей. Сполучені Штати — справжній символ демократії та капіталізму. Це країна, де кожен має шанс стати багатим і знаменитим завдяки наполегливій праці. Тож не дивно, що США — 1 за популярністю туристичний напрямок, оскільки різноплановість пам'яток і різноманітність відпочинку вражають. Саме тут туристи побачать неймовірної краси засніжені схили Скелястих гір; відпочинуть з насолодою на тропічних пляжах Гаваїв; побувають в самому розкутому місті Лас-Вегас; здійснять похід умиротвореними стежками Великого каньйону. Країна надає комфортні умови для будь-якого виду відпочинку, який тільки можна побажати: екстремальні види спорту, екскурсійні тури, пляжний відпочинок, гірськолижний відпочинок, туристичні походи, мисливські заїзди, рибалка. Кожен турист, який прибув в США, з легкістю зможе знайти те, що більше до душі. Саме тому потік туристів, охочих побувати в країні, щороку зростає на 20-30%, адже навіть 10 поїздок і подорожей Штатами не вистачить для того, щоб подивитися хоча б половину всіх пам'яток, розташованих на території держави. Так що, якщо хочете побачити максимальну кількість дивовижних місць за мінімальну кількість часу — авторські тури в США допоможуть втілити мрію.

Переваги авторських турів у США

Говорячи про переваги авторських турів, потрібно згадати, що даний вид турів дозволяє клієнтам поєднувати якомога більше різних видів відпочинку, при цьому, не втрачаючи безглуздо час. Програма туру буде складена до найменшої хвилини, що дозволить туристам бути залученим в усі принади обраного туристичного напрямку. Далі варто сказати, що завдяки авторським турам, мандрівники відвідають не тільки популярні пам'ятки, які просто переповнені туристами, а й побачать дивовижні місця, куди рідко заїжджають іноземці, познайомившись з неймовірною культурою і традицією древніх народів. І останнє, про що не можна забувати — це можливість скористатися цілодобовою підтримкою досвідчених гідів при виникненні будь-яких проблем або скрутних ситуацій, а також право коригування маршруту. Як тільки туристи захочуть відвідати певне місце, гіди, відразу ж, складуть новий маршрут. 

Як правильно вибрати авторський тур?

Правильно обраний тур гарантує успішність подорожі на 95%. Тому, щоб провести свою відпустку з користю і задоволення, Вам необхідно ретельно вибрати гарну туристичну пропозицію. Для цього туристам потрібно заздалегідь сформувати список обов'язкових пам'яток, які повинні бути присутніми в програмі туру. Після цього гіди почнуть складання маршруту та формування авторського туру на основі побажань і переваг туристів, запропонувавши найбільш слушні варіанти проведення вікенду. Далі все залежить від мандрівників і від їх вибору, зробленого в кінцевому підсумку.