Авторські тури від Bodo Travel

Чому варто вирушити в подорож із нами?

1665 клієнтів

довірили нам
свою відпустку

Авторські програми

розробляють
фахівці напрямків

Отримуємо максимум

вражень від
країн і регіонів

Комфортне розміщення

готелі тільки
з високими рейтингами

Локальні гіди

російськомовні
зустрічають у країні

Турлідер із групою

це гарантія виконання
програми

Відгуки мандрівників про наші тури

Олеся Панафидникова
Все было супер организовано! Спасибо гиду и Алине! Мне все понравилось, особенно пустыня Вади Рам и buble camp.
Юрий Наумчук
Мой первый трип с bodotravel. Иордания- не та страна, куда поедешь самостоятельно. Все здорово, все понравилось. Отличная программа, тайминг, классные локации. Получилось очень удобно, эмоционально, интересно. Куча эмоций! Спасибо bodotravel!
Марина Апалько
Спасибо bodotravel, что разработали такой интересный тур. Вы вкладываете душу в путешествия и это очень чувствуется. Спасибо!
Юрий Седнев
Впечатления только позитивные, сама Каппадокия похожа на сказочный городок гномиков. Сегодня мы были в мавзолее Ататюрка в Анкаре, все классно, не чувствуем себя в привычной нам Турции
Наталья Малева
Каппадокия — это удивительное место и самое классное — рассвет на воздушных шарах, я никогда не видела ничего подобного.
Марина Говорухина
Каппадокия — это место, где время застывает, где вам хочется расслабиться, отдохнуть и максимально получить удовольствие.

Подорожувати люблять усі — навіть ті, хто поки ще про це не підозрює. Декому не подобаються поїздки з великою кількістю людей, тому групові тури вони не розглядають. Інші не можуть жити без нових знайомств, і індивідуальні тури для них — катування. А є люди, яким не подобається бродити мейнстримними місцями Європи: площу Пікаділлі та Ейфелеву вежу вони будуть обходити десятою дорогою. Спеціально для таких любителів незвичайних пригод були придумані авторські тури. Не всі компанії можуть запропонувати подібні поїздки, оскільки досить складно скласти необхідну програму відповідно до смаків майбутньої групи. Відрізняються авторські тури від самостійних подорожей також наявністю провідника, який займається організацією поїздки — засобами пересування та проживанням.


Цільова аудиторія

Зазвичай авторські тури вибирають люди, які точно знають, що хочуть побачити. Їм байдуже, скільки зірок у готелі, в якому вони будуть проживати. Важливим моментом для них є кваліфікація гіда та правильна, цікава побудова маршруту. Зазвичай до складу такої групи входять представники середнього класу віком у діапазоні від 25 до 60 років. Варто пам'ятати, що тимчасовий колектив об'єднують спільні інтереси, і часто між туристами виникає симпатія та довіра, що стане підґрунтям для створення «клубу мандрівників». Тому не дивно, якщо в майбутньому послугами агентства знову скористається група з тією ж комплектацією.

Найпопулярніші авторські тури: