Авторські тури від Bodo Travel

Каппадокія жовтень 2022
Йорданія жовтень 2022
Перу жовтень 2022
Непал: Гімалаї та джунглі Чітвана листопад 2022
Арабські Емірати листопад 2022
Гренландія вересень 2023
Антарктида грудень 2023

Чому варто вирушити в подорож із нами?

1665 клієнтів

довірили нам
свою відпустку

Авторські програми

розробляють
фахівці напрямків

Отримуємо максимум

вражень від
країн і регіонів

Комфортне розміщення

готелі тільки
з високими рейтингами

Локальні гіди

російськомовні
зустрічають у країні

Турлідер із групою

це гарантія виконання
програми

Відгуки мандрівників про наші тури

Татьяна Московенко
Наше путешествие только начинается, но уже сегодня мы испытали невероятный шок от увиденного! bodotravel, мы кайфуем!
Николай Квач
Места просто сногсшибательные , фотографии получаются нереальные. Даже немного грустно, когда понимаешь, что наверное такое красоты больше нигде в мире нет.
Надежда Котенко
Дуже радо зустрічають, і знають що таке Україна! І сьогодні у нас свят-вечір в родині bodo!
Татьяна Московенко
Это, конечно, космос! И ничего другого сказать нельзя. На столько чистая природа, на столько первозданная, на столько волшебная...
Лев Данилов
Великолепная поездка! Ну сами посмотрите! Ехать надо!
Николай Квач
Все, что я планировал, было ничто по сравнению с тем, что я получил! До скорой встречи!

Подорожувати люблять усі — навіть ті, хто поки ще про це не підозрює. Декому не подобаються поїздки з великою кількістю людей, тому групові тури вони не розглядають. Інші не можуть жити без нових знайомств, і індивідуальні тури для них — катування. А є люди, яким не подобається бродити мейнстримними місцями Європи: площу Пікаділлі та Ейфелеву вежу вони будуть обходити десятою дорогою. Спеціально для таких любителів незвичайних пригод були придумані авторські тури. Не всі компанії можуть запропонувати подібні поїздки, оскільки досить складно скласти необхідну програму відповідно до смаків майбутньої групи. Відрізняються авторські тури від самостійних подорожей також наявністю провідника, який займається організацією поїздки — засобами пересування та проживанням.


Цільова аудиторія

Зазвичай авторські тури вибирають люди, які точно знають, що хочуть побачити. Їм байдуже, скільки зірок у готелі, в якому вони будуть проживати. Важливим моментом для них є кваліфікація гіда та правильна, цікава побудова маршруту. Зазвичай до складу такої групи входять представники середнього класу віком у діапазоні від 25 до 60 років. Варто пам'ятати, що тимчасовий колектив об'єднують спільні інтереси, і часто між туристами виникає симпатія та довіра, що стане підґрунтям для створення «клубу мандрівників». Тому не дивно, якщо в майбутньому послугами агентства знову скористається група з тією ж комплектацією.

Найпопулярніші авторські тури: