Екстремальні тури від Bodo Travel

Чому варто вирушити в подорож із нами?

1665 клієнтів

довірили нам
свою відпустку

Авторські програми

розробляють
фахівці напрямків

Отримуємо максимум

вражень від
країн і регіонів

Комфортне розміщення

готелі тільки
з високими рейтингами

Локальні гіди

російськомовні
зустрічають у країні

Турлідер із групою

це гарантія виконання
програми

Відгуки мандрівників про наші тури

Олеся Панафидникова
Все было супер организовано! Спасибо гиду и Алине! Мне все понравилось, особенно пустыня Вади Рам и buble camp.
Юрий Наумчук
Мой первый трип с bodotravel. Иордания- не та страна, куда поедешь самостоятельно. Все здорово, все понравилось. Отличная программа, тайминг, классные локации. Получилось очень удобно, эмоционально, интересно. Куча эмоций! Спасибо bodotravel!
Марина Апалько
Спасибо bodotravel, что разработали такой интересный тур. Вы вкладываете душу в путешествия и это очень чувствуется. Спасибо!
Юрий Седнев
Впечатления только позитивные, сама Каппадокия похожа на сказочный городок гномиков. Сегодня мы были в мавзолее Ататюрка в Анкаре, все классно, не чувствуем себя в привычной нам Турции
Наталья Малева
Каппадокия — это удивительное место и самое классное — рассвет на воздушных шарах, я никогда не видела ничего подобного.
Марина Говорухина
Каппадокия — это место, где время застывает, где вам хочется расслабиться, отдохнуть и максимально получить удовольствие.

Відпочити біля підніжжя гір? Було. Поніжитися на теплому пляжі? Нудно. Дослідити корабель на дні океану? Якраз! Спокійні і розмірені види туризму багатьом набридли. З кожним роком стає все більше мандрівників, готових ризикувати заради нових вражень. Для таких проактивних і готових до незвичайних пригод людей існують екстремальні тури.

Піратський дайвінг на Мадагаскарі

Якщо в планах є щось цікавіше, ніж звичайне споглядання кокосових пальм або сон у готелі, екстремальний тур Мадагаскаром — найкращий вибір. Загадковий острів здивує своїм підводним світом. Піратські судна, які раніше борознили моря, тепер стали оселею для найрізноманітніших водних мешканців. 75% тварин, які проживають на найзнаменитішому острові Африки, неможливо зустріти за його межами. Тому варто дослідити бездонні дюни Індійського океану і познайомитися зі скатами, дзьобогрудою черепахою і рибою-арлекіном.

Кенія: віч-на-віч із леопардом

Якщо в Україні побачити левів або леопардів можна лише сонними крізь клітку зоопарку, то на їхній батьківщині — у Кенії — дикі кішки гуляють на свободі. Захоплива подорож національними парками Кенії відбувається у формі мирного виду сафарі — фотосафарі. Полювання на тварин на території республіки суворо заборонено. Буйволів, слонів і носорогів, яких можна зустріти в їхньому природному середовищі існування, дозволяється фотографувати без обмежень.