Екстремальні тури від Bodo Travel

Чому варто вирушити в подорож із нами?

1665 клієнтів

довірили нам
свою відпустку

Авторські програми

розробляють
фахівці напрямків

Отримуємо максимум

вражень від
країн і регіонів

Комфортне розміщення

готелі тільки
з високими рейтингами

Локальні гіди

російськомовні
зустрічають у країні

Турлідер із групою

це гарантія виконання
програми

Відгуки мандрівників про наші тури

Юрий Седнев
Впечатления только позитивные, сама Каппадокия похожа на сказочный городок гномиков. Сегодня мы были в мавзолее Ататюрка в Анкаре, все классно, не чувствуем себя в привычной нам Турции
Наталья Малева
Каппадокия — это удивительное место и самое классное — рассвет на воздушных шарах, я никогда не видела ничего подобного.
Марина Говорухина
Каппадокия — это место, где время застывает, где вам хочется расслабиться, отдохнуть и максимально получить удовольствие.
Хандожко Ирина
Путешествия с bodotravel всегда интересные. В этот раз мы с мужем открыли для себя Колумбию. Страна удивительная и полна самых разнообразных впечатлений. Удивительные города, замечательная природа, долина пальм и чудесное море. Всем кто едет в Колумбию рекомендую ехать с bodotravel!
Бурдыга Инна
Я очень рекомендую съездить в Колумбию. Для меня эта страна оказалась неожиданно прекрасной. Здесь замечательные виды, природа, люди, еда. Здесь очень приятная атмосфера и главное вы удивитесь сколько здесь всего необычного!
Карпенко Людмила
Фантастическая страна! Море позитива и счастья! Начиная от экскурсий заканчивая пляжным отдыхом!

Відпочити біля підніжжя гір? Було. Поніжитися на теплому пляжі? Нудно. Дослідити корабель на дні океану? Якраз! Спокійні і розмірені види туризму багатьом набридли. З кожним роком стає все більше мандрівників, готових ризикувати заради нових вражень. Для таких проактивних і готових до незвичайних пригод людей існують екстремальні тури.

Піратський дайвінг на Мадагаскарі

Якщо в планах є щось цікавіше, ніж звичайне споглядання кокосових пальм або сон у готелі, екстремальний тур Мадагаскаром — найкращий вибір. Загадковий острів здивує своїм підводним світом. Піратські судна, які раніше борознили моря, тепер стали оселею для найрізноманітніших водних мешканців. 75% тварин, які проживають на найзнаменитішому острові Африки, неможливо зустріти за його межами. Тому варто дослідити бездонні дюни Індійського океану і познайомитися зі скатами, дзьобогрудою черепахою і рибою-арлекіном.

Кенія: віч-на-віч із леопардом

Якщо в Україні побачити левів або леопардів можна лише сонними крізь клітку зоопарку, то на їхній батьківщині — у Кенії — дикі кішки гуляють на свободі. Захоплива подорож національними парками Кенії відбувається у формі мирного виду сафарі — фотосафарі. Полювання на тварин на території республіки суворо заборонено. Буйволів, слонів і носорогів, яких можна зустріти в їхньому природному середовищі існування, дозволяється фотографувати без обмежень.