Групові тури від Bodo Travel

Чому варто вирушити в подорож із нами?

1665 клієнтів

довірили нам
свою відпустку

Авторські програми

розробляють
фахівці напрямків

Отримуємо максимум

вражень від
країн і регіонів

Комфортне розміщення

готелі тільки
з високими рейтингами

Локальні гіди

російськомовні
зустрічають у країні

Турлідер із групою

це гарантія виконання
програми

Відгуки мандрівників про наші тури

Юрий Седнев
Впечатления только позитивные, сама Каппадокия похожа на сказочный городок гномиков. Сегодня мы были в мавзолее Ататюрка в Анкаре, все классно, не чувствуем себя в привычной нам Турции
Наталья Малева
Каппадокия — это удивительное место и самое классное — рассвет на воздушных шарах, я никогда не видела ничего подобного.
Марина Говорухина
Каппадокия — это место, где время застывает, где вам хочется расслабиться, отдохнуть и максимально получить удовольствие.
Хандожко Ирина
Путешествия с bodotravel всегда интересные. В этот раз мы с мужем открыли для себя Колумбию. Страна удивительная и полна самых разнообразных впечатлений. Удивительные города, замечательная природа, долина пальм и чудесное море. Всем кто едет в Колумбию рекомендую ехать с bodotravel!
Бурдыга Инна
Я очень рекомендую съездить в Колумбию. Для меня эта страна оказалась неожиданно прекрасной. Здесь замечательные виды, природа, люди, еда. Здесь очень приятная атмосфера и главное вы удивитесь сколько здесь всего необычного!
Карпенко Людмила
Фантастическая страна! Море позитива и счастья! Начиная от экскурсий заканчивая пляжным отдыхом!

Під час вибору подорожі багато людей часто стикаються з питанням: їхати самостійно або в групі? Обидва варіанти мають свої переваги та недоліки. Індивідуальні тури найчастіше вибирають ті, для кого фінансові моменти не суттєві, або ті, хто не схильний до подорожей з незнайомими людьми. Групові тури популярніші та дешевші, ніж індивідуальні. Як правило, одна група складається із шести та більше осіб. Організацію таких турів зазвичай проводить туристична компанія, яка займається забезпеченням недорогого житла, харчування та цікавих екскурсій. Поодинокі мандрівники в більшості випадків самостійно розробляють маршрут, спілкуються з консульствами та розв'язують інші питання, пов'язані з поїздкою.

Групові тури з Києва стартують щодня. Їх тривалість варіюється від кількох днів до кількох тижнів і навіть місяців. Зазвичай найкоротші групові тури — європейські. Німеччина, Франція, Норвегія, Ісландія — «начинку» можна вибрати будь-яку, якщо тур передбачає візит декількох країн.

Найбільш відомі та відвідувані держави Азії — це Китай, Японія та Сінгапур. Знайти тур екскурсійної, археологічної, мистецтвознавчої або просто кулінарної тематики не складе великих труднощів.

В Африку групові тури з Києва найчастіше формуються для сафарі. У Кенії, практично відразу після знайомства з готелем, загін туристів пересідає в автомобіль, щоб вирушити на фотополювання на диких тварин. Після знайомства з батьківщиною левів і носорогів візит до ПАР вражає своєю розкішшю та величчю. А в Танзанії за смішною ціною продають рідкісний у світі дорогоцінний камінь — танзаніт.

Виїхати з Києва з незнайомими людьми в далекі країни Північної та Південної Америки — чому ні? Голлівуд і резервації індіанців уособлюють суперечливу історію США. Мексика готова запропонувати смачну їжу, недороге житло та красиві легенди. Перу розповість про міфи інків своїми мудрими спорудами, де поклонялися богам. Якщо спланувати групову поїздку навесні, то є можливість побачити всесвітньо відомий карнавал у Бразилії, який залишить про себе масу вражень.

Крім загальної фінансової вигоди, групові тури подарують нові та цікаві знайомства. Це можливість поділити радість від пережитого з людьми, які все так само відчули на собі.