Комбіновані тури від Bodo Travel

Каппадокія жовтень 2022
Йорданія жовтень 2022
Перу жовтень 2022
Непал: Гімалаї та джунглі Чітвана листопад 2022
Арабські Емірати листопад 2022
Гренландія вересень 2023
Антарктида грудень 2023

Чому варто вирушити в подорож із нами?

1665 клієнтів

довірили нам
свою відпустку

Авторські програми

розробляють
фахівці напрямків

Отримуємо максимум

вражень від
країн і регіонів

Комфортне розміщення

готелі тільки
з високими рейтингами

Локальні гіди

російськомовні
зустрічають у країні

Турлідер із групою

це гарантія виконання
програми

Відгуки мандрівників про наші тури

Татьяна Московенко
Наше путешествие только начинается, но уже сегодня мы испытали невероятный шок от увиденного! bodotravel, мы кайфуем!
Николай Квач
Места просто сногсшибательные , фотографии получаются нереальные. Даже немного грустно, когда понимаешь, что наверное такое красоты больше нигде в мире нет.
Надежда Котенко
Дуже радо зустрічають, і знають що таке Україна! І сьогодні у нас свят-вечір в родині bodo!
Татьяна Московенко
Это, конечно, космос! И ничего другого сказать нельзя. На столько чистая природа, на столько первозданная, на столько волшебная...
Лев Данилов
Великолепная поездка! Ну сами посмотрите! Ехать надо!
Николай Квач
Все, что я планировал, было ничто по сравнению с тем, что я получил! До скорой встречи!

Комбіновані тури підійдуть мандрівникам, які віддають перевагу активному відпочинку, а не сонячним ваннам на пляжі. По-перше, такий формат дозволить «втиснути» в одну поїздку максимум вражень і пам'яток. По-друге, насичена екскурсійна програма не дасть занудьгувати в готелі. Тому, якщо ви мріяли побачити все та відразу, комбінований тур — відмінна можливість втілити свою мрію в життя.

Популярністю користуються комбіновані тури по Європі. Їх головна перевага — короткі переїзди. Завдяки тому, що всі території розташовані близько один до одного, за одну поїздку ви відвідаєте від 2 до 5 країн. Також можна комбінувати кілька міст у межах однієї держави — влаштувати тур регіонами Франції, побувати в альпійських селах Швейцарії або проїхати пів Італії від Венеції до Неаполя.

Якщо вас ваблять східні традиції та «різношерста» Азія, краще поєднувати в одній подорожі кілька сусідніх країн — наприклад, Сінгапур і Малайзію чи В'єтнам і Камбоджу. Однак Китай об'єднувати в одну поїздку з іншими державами не варто. Почніть з малого — візьміть комбінований тур по двох-трьох китайських провінціях або великих містах. Відвідавши материковий Китай і Гонконг, ви вже будете здивовані, як багато між ними відмінностей.

Латинська Америка — ще один напрямок, де мандрівники можуть «розгулятися». Карибський трикутник, Патагонія, екзотична Бразилія і таємнича Мексика ваблять туристів з усього світу. «Міксуйте» країни, як вам подобається — Перу з Болівією, Чилі з Аргентиною, а Домініку з Мартинікою. Тут ви зможете перейнятися латиноамериканським колоритом, відкрити для себе історію зниклих цивілізацій і насолодитися дивовижною природою південного континенту. Уявіть: сьогодні ви танцюєте танго в Аргентині, завтра п'єте вино в Чилі, а післязавтра «гуляєте» в кішках по льодовику Періто-Морено.