Комбіновані тури від Bodo Travel

Чому варто вирушити в подорож із нами?

1665 клієнтів

довірили нам
свою відпустку

Авторські програми

розробляють
фахівці напрямків

Отримуємо максимум

вражень від
країн і регіонів

Комфортне розміщення

готелі тільки
з високими рейтингами

Локальні гіди

російськомовні
зустрічають у країні

Турлідер із групою

це гарантія виконання
програми

Відгуки мандрівників про наші тури

Олеся Панафидникова
Все было супер организовано! Спасибо гиду и Алине! Мне все понравилось, особенно пустыня Вади Рам и buble camp.
Юрий Наумчук
Мой первый трип с bodotravel. Иордания- не та страна, куда поедешь самостоятельно. Все здорово, все понравилось. Отличная программа, тайминг, классные локации. Получилось очень удобно, эмоционально, интересно. Куча эмоций! Спасибо bodotravel!
Марина Апалько
Спасибо bodotravel, что разработали такой интересный тур. Вы вкладываете душу в путешествия и это очень чувствуется. Спасибо!
Юрий Седнев
Впечатления только позитивные, сама Каппадокия похожа на сказочный городок гномиков. Сегодня мы были в мавзолее Ататюрка в Анкаре, все классно, не чувствуем себя в привычной нам Турции
Наталья Малева
Каппадокия — это удивительное место и самое классное — рассвет на воздушных шарах, я никогда не видела ничего подобного.
Марина Говорухина
Каппадокия — это место, где время застывает, где вам хочется расслабиться, отдохнуть и максимально получить удовольствие.

Комбіновані тури підійдуть мандрівникам, які віддають перевагу активному відпочинку, а не сонячним ваннам на пляжі. По-перше, такий формат дозволить «втиснути» в одну поїздку максимум вражень і пам'яток. По-друге, насичена екскурсійна програма не дасть занудьгувати в готелі. Тому, якщо ви мріяли побачити все та відразу, комбінований тур — відмінна можливість втілити свою мрію в життя.

Популярністю користуються комбіновані тури по Європі. Їх головна перевага — короткі переїзди. Завдяки тому, що всі території розташовані близько один до одного, за одну поїздку ви відвідаєте від 2 до 5 країн. Також можна комбінувати кілька міст у межах однієї держави — влаштувати тур регіонами Франції, побувати в альпійських селах Швейцарії або проїхати пів Італії від Венеції до Неаполя.

Якщо вас ваблять східні традиції та «різношерста» Азія, краще поєднувати в одній подорожі кілька сусідніх країн — наприклад, Сінгапур і Малайзію чи В'єтнам і Камбоджу. Однак Китай об'єднувати в одну поїздку з іншими державами не варто. Почніть з малого — візьміть комбінований тур по двох-трьох китайських провінціях або великих містах. Відвідавши материковий Китай і Гонконг, ви вже будете здивовані, як багато між ними відмінностей.

Латинська Америка — ще один напрямок, де мандрівники можуть «розгулятися». Карибський трикутник, Патагонія, екзотична Бразилія і таємнича Мексика ваблять туристів з усього світу. «Міксуйте» країни, як вам подобається — Перу з Болівією, Чилі з Аргентиною, а Домініку з Мартинікою. Тут ви зможете перейнятися латиноамериканським колоритом, відкрити для себе історію зниклих цивілізацій і насолодитися дивовижною природою південного континенту. Уявіть: сьогодні ви танцюєте танго в Аргентині, завтра п'єте вино в Чилі, а післязавтра «гуляєте» в кішках по льодовику Періто-Морено.