Незвичайні тури по всьому світу з Києва від Bodo Travel

Чому варто вирушити в подорож із нами?

1665 клієнтів

довірили нам
свою відпустку

Авторські програми

розробляють
фахівці напрямків

Отримуємо максимум

вражень від
країн і регіонів

Комфортне розміщення

готелі тільки
з високими рейтингами

Локальні гіди

російськомовні
зустрічають у країні

Турлідер із групою

це гарантія виконання
програми

Відгуки мандрівників про наші тури

Юрий Седнев
Впечатления только позитивные, сама Каппадокия похожа на сказочный городок гномиков. Сегодня мы были в мавзолее Ататюрка в Анкаре, все классно, не чувствуем себя в привычной нам Турции
Наталья Малева
Каппадокия — это удивительное место и самое классное — рассвет на воздушных шарах, я никогда не видела ничего подобного.
Марина Говорухина
Каппадокия — это место, где время застывает, где вам хочется расслабиться, отдохнуть и максимально получить удовольствие.
Хандожко Ирина
Путешествия с bodotravel всегда интересные. В этот раз мы с мужем открыли для себя Колумбию. Страна удивительная и полна самых разнообразных впечатлений. Удивительные города, замечательная природа, долина пальм и чудесное море. Всем кто едет в Колумбию рекомендую ехать с bodotravel!
Бурдыга Инна
Я очень рекомендую съездить в Колумбию. Для меня эта страна оказалась неожиданно прекрасной. Здесь замечательные виды, природа, люди, еда. Здесь очень приятная атмосфера и главное вы удивитесь сколько здесь всего необычного!
Карпенко Людмила
Фантастическая страна! Море позитива и счастья! Начиная от экскурсий заканчивая пляжным отдыхом!
Незвичайні тури подорожей — це сафарі Кенією та знайомство з маорі, сакральні місця Катманду та жива богиня Кумарі, загадкові лінії пустелі Наска та візит на ринок відьом. Те, про що звичайні туристи не здогадуються, можна побачити, доторкнутися та відчути під час незвичайних подорожей. Вони бувають різних видів: екскурсійні, екстремальні, авторські та інші. Вибір залежить від цілей, смаків та бюджету.

Як організовуються незвичайні тури подорожей?

Часто туристи вибирають незвичайні тури подорожей, протягом яких є можливість відвідати кілька країн одразу. Наприклад, тури в Болівію і Перу, Непал і Бутан, Бразилію та Аргентину. Завдяки тому, що країни є сусідами, реально заощадити не лише на переїздах, але іноді й на проживанні та харчуванні.

Коли їхати і як усе відбувається?

Для самостійного незвичайного туру варто прорахувати бюджет поїздки, від якого доведеться відштовхуватися. Також необхідно вивчити всі івенти, що відбуваються в країнах у запланований період поїздки. Новий рік в Аргентині, карнавал у Бразилії, сезон серфінгу в Австралії та інші події. Завдання спрощується у груповому турі — не потрібно шукати екскурсії, музеї і їхній розклад. Якщо тур авторський, побажання учасників завжди враховують. За згоди всієї групи додати або прибрати якийсь елемент подорожі зі списку, організатор може це зробити. Короткий список must see і must do протягом найбільш незвичайних турів:
  • місце, де небо з'єднується з землею
  • ворота бога — Араму-Муру
  • полум'яне цвітіння кленів
  • плавання з рожевими дельфінами
  • парад пінгвінів і край світу
  • футуристичний сад із мільйонів вогнів
  • круїз між вікових льодів
  • зустріч двох вод в Амазонці
Це лише частина того, що треба побачити. Незвичайні тури подорожей пропонують тисячі цікавих місць та незабутніх вражень. Такі тури бувають як самостійними, так і у групі. Останні – це продумана програма, де вже враховано всі екскурсії, проживання, харчування та інші нюанси. Якщо довіритися профі, можна значно заощадити та просто насолодитися відпочинком.