Тури в Камбоджу

Фотозвіти
Відпочинок у Камбоджі

Втомилися від міської метушні і хочете насолодитися унікальними природними пейзажами та ландшафтами? Хочете внести різноманітність у свої вихідні, відпустку, зарядитися новими відчуттями і враженнями? Екскурсійні тури в Камбоджу — унікальна можливість відвідати яскраву, дивну країну, загублену в джунглях невимовної краси. Подорож в Камбоджу подарує кожному туристу масу позитивних емоцій і грандіозний заряд енергії. На вас чекає захоплива подорож, яке відмінно підійде всім, хто давно мріяв провести свої вихідні на теплому узбережжі, досліджувати таємничі джунглі, де колись знімали легендарне кіно «Лара Крофт» з Анджеліною Джолі в головній ролі, побувати на унікальних гірських хребтах, насолодитися красою дивовижних національних парків, заповідників, познайомитися з неймовірною флорою і фауною. Путівка до Камбоджі здатна змінити ваш світогляд, змусивши відчувати гармонію з природою. Не втратьте свій шанс відвідати таке дивовижне місце на планеті!

Поїздка до Камбоджі: як дістатися?

Кращий спосіб потрапити до цього дивовижного королівства — авіапереліт. Головним питанням більшості українських туристів є: як дістатися з України і Києва до Камбоджі? Відразу хочемо попередити, що знайти прямий рейс практично нереально. Летіти до країни доведеться як мінімум з однією-двома пересадками. Тому, якщо ви не хочете морочитися з організацією перельоту, рекомендуємо купити путівку до Камбоджі, до вартості якої входитиме авіапереліт. Найбільш оптимальними варіантами поїздки є переліт через Бангкок, столицю Таїланду, звідки можна дістатися до столиці королівства — Пномпень. Туристична поїздка до Камбоджі задоволення не з дешевих, тому ви можете трохи заощадити, полетівши до Таїланду через Абу-Дабі, а потім — в Пномпень. Ціна на тур багато в чому залежить від сезону, обраної авіакомпанії та кількість днів, на які розрахований тур.

Транспорт у Камбоджі

Транспортна система країни значно постраждала через постійні конфлікти і громадянські війни. Починаючи з 2006 року, ситуація почала поліпшуватися. На сьогоднішній день відновлено безліч доріг, більшість найважливіших має тверде покриття. Громадський транспорт у країні практично відсутній, тому основний транспорт у Камбоджі мопеди, скутери, мотоцикли, велосипеди. Орендувати ці види транспорту можна у місцевих жителів. Країною можна пересуватися рейсовими автобусами і поїздом. Залізничний транспорт представлений двома однопутними лініями, що з'єднують столицю з такими містами: Сіануквіль, Баттамбанг, Сісопхон. Важливу роль відіграє водний транспорт. Завдяки основним річкам країни, переміщатися можна на човнах і комерційних суднах. Усередині великих міст пересуватися можна на таксі, автобусах або ж орендованих транспортних засобах: скутерах, мопедах, велосипедах.

Клімат

Клімат у країні досить приємний і м'який, територія держави розташована в тропічному мусонному, жаркому і вологому кліматичних поясах. Як і в більшості Південно-східних країн, погода в Камбоджі багато в чому залежить від сезону, яких тут два: посухи і дощів. Велику роль у формуванні погодних умов грають мусони, що безпосередньо впливають на температурні показники, і їхня сезонність. Температура повітря практично не відрізняється у всій країні, спостерігаються лише невеликі коливання у віддалених районах. Середньорічна температура становить +25 С, найвища сягає позначки +32 С. Нижньою межею температури вважається +10 С. Найбільш посушливими є північні райони країни, решта території покривається помірною кількістю опадів. Кращим періодом для відвідування королівства вважається проміжок часу між листопадом і квітнем.

Кухня в Камбоджі

Кухня країни вельми схожа з іншими країнами південно-східної Азії, при цьому має свої особливості і смакові відмінності. Величезна кількість унікальних страв допоможе насолодитися місцевою кухнею. Основою практично всіх страв є рис, який використовується місцевими кухарями у величезних кількостях. Місцеве населення навіть навчилося робити рисові макарони. Також важливими є морепродукти, особливо риба. Як інгредієнти використовують зелень, овочі і фрукти. Особливими стравами вважаються супи, різноманітність яких просто вражає. Вони відрізняються своєю насиченістю і незначною гостротою в порівнянні з тайськими супами. Спробувати з їжі в Камбоджі неодмінно варто таке: страва, що складається з рису з обсмаженою свининою «баї сач чоук», неймовірно апетитну «рибу амок», «лап Кхмер» — гострий салат, куди додають тонкі шматочки яловичини і велику кількість червоного перцю , смаженого краба. Не варто забувати і про напої, серед яких кращими є самронг, текдонг.

Головні визначні пам'ятки Камбоджі

Пам'ятки королівства здатні здивувати кожного туриста своєю красою, різноманітністю та кількістю, тому будь-який мандрівник може знайти, що подивитися в Камбоджі. Багато-хто вирушає сюди, щоб побачити дивовижний природний світ, і це не дивно. Територія країни практично укрита унікальними природними комплексами, джунглями і національними парками. Всім туристам настійно рекомендується відвідати неймовірний комплекс Ангкора, приголомшливі парки «Бокор», «Кіріром», «Реам», а також найбільший парк країни — «Вірачей». Справити враження можуть кристально чисте озеро Тонлесап, чарівні гірські хребти, що називаються Кардамоновими і Слоновими горами. Познайомитися з унікальною культурою, архітектурою, історією і традиціями народу допоможе Ангкор - дивовижна пам'ятка стародавньої культури. Далі туристам рекомендуємо вирушити до Сіамріапа, що став «наступником» Ангкора. Дослідити основні визначні пам'ятки держави допоможе столиця королівства Пномпень, де розташованаунікальна архітектура часів французької колонізації, неймовірної краси Королівський палац, легендарна «Срібна пагода».

Що варто знати про поїздку до Камбоджі

Перед кожною поїздкою всім туристам рекомендується ознайомитися з особливостями перебування в обраній країні. Туристична путівка до Камбоджі може зробити ваш відпочинок по-справжньому незабутнім і дивовижним за умови, якщо турист буде ознайомлений з основними правилами. Недавні події сприяли тому, що у місцевого населення на руках залишилося багато вогнепальної зброї. Нехтувати стандартними правилами безпеки нерозумно, виходити на вулицю в темний час дня наодинці не рекомендується. Документи, великі суми грошей краще залишати в готелі. Воду, що використовується для приготування їжі, пиття, радимо попередньо кип'ятити або ж купувати бутильовану. Перед відвідуванням купальних зон уважно ознайомитеся з правилами перебування у воді. Відгуки про тур у Камбоджу говорять про якісний сервіс, доброзичливих жителів, готових допомогти за потреби.