Тури в Японію

Група набрана Японія на цвітіння сакури 4 квітня — 12 квітня 2023
Група набрана Японія на цвітіння сакури 27 березня — 4 квітня 2023
Фотозвіти
Відпочинок в Японії

Загадкова і таємнича острівна держава, що вабить своєю унікальністю, неповторністю та екзотичністю. Екскурсійні тури в Японію відкривають незабутній світ тонкого поєднання сучасності, технологічного прогресу і давніх традицій великого народу. Родина легендарних самураїв порадує своїми унікальними архітектурними спорудами, культурними традиціями, особливим менталітетом населення, чарівними природними пейзажами. Подорож до Японії переверне Вашу свідомість, показавши зовсім інший спосіб життя, особливу філософію, світогляд і ставлення людей. Мудрість і вірність традиціям, раціональність і стриманість — саме так можна схарактеризувати Країну Висхідного сонця. Путівка в Японію це відмінний шанс відкинути в сторону негативні думки, возз'єднавшись з природою і пізнавши гармонію розуму та тіла, звільнитися від усіх кайданів, що стримують Ваш потенціал.

Поїздка до Японії: як дістатися?

З огляду на популярність країни серед туристів, існує безліч різних варіантів потрапити на територію держави. Найоптимальнішим і швидким способом дістатися з України і Києва до Японії є авіапереліт. Мандрівники завжди можуть купити путівку до Японії у багатьох українських туроператорів, куди буде входити переліт. Потрапити сюди можна прямими рейсами у великі міжнародні аеропорти Токіо, Осаки. Також прилетіти можна в один із регіональних аеропортів, однак для цього буде потрібно зробити одну-дві пересадки. Прямими рейсами можна долетіти приблизно за 10 годин, однак вони коштують чималих грошей. Туристична поїздка до Японії організовується відповідно до бажань клієнта, ціна на тур досить велика, найчастіше залежить від сезону і заброньованого готелю, туристичної програми.

Віза і митний контроль

Незалежно від мети поїздки, українці зобов'язані оформляти візові документи для в'їзду в країну. Зробити це можна в консульстві Японії, розташованого в Києві. Подача документів вимагає лише особистої присутності заявника. Туристична віза буває двох видів: одноразова з терміном дії 15 днів, 30 днів, і дворазова — всього 15 років. Дворазова віза дозволяє перетнути кордон двічі. Починаючи з 2017 року завдяки позитивній зовнішній політиці України, українці можуть оформляти візу просто на кордоні, однак процедура від цього не спрощується. Митні правила країни не забороняють ввезення/вивезення валюти, великі суми необхідно декларувати. Ввозити заборонено зброю, порнографічні матеріали, деякі медичні препарати. Категорично в Японії ставляться до наркотичних речовин, за перевезення яких можуть із легкістю депортувати.

Транспорт у Японії

Будучи одним із лідерів в технологічному та економічному плані, країна створила найвищої якості транспортну мережу. Особливо багато сил і коштів було витрачено на розвиток автодоріг і залізничних сполучень, тому основний транспорт в Японії — поїзди та автобуси. Автобусні маршрути, в основному, знаходяться неподалік міста. Також існують і міжміські рейси на далекі дистанції. Потягом по країні подорожувати одне задоволення. Комфортабельні салони, м'які сидіння, належний рівень безпеки та висока швидкість пересування роблять поїздки найпопулярнішим видом транспорту. Між великими містами можна переміщатися повітрям, скориставшись послугами місцевих авіакомпаній. Всередині міст курсують все ті ж автобуси, ходить метро. Таксі хоч і поширене, але вартість поїздки досить висока.

Клімат

Японські погодні умови можуть бути незвичними для нас. Сильний вплив надають сезонні вітри. В основному, погода в Японії мінлива, чітко можна виділити чотири пори року та два сезони. Велика частина території держави розташована в помірному кліматичному поясі, не враховуючи групу островів Хоккайдо. Температура повітря взимку тримається вище нуля, відчувається прохолода і сухість. Весну можна розрізнити завдяки підвищенню температури, а також цвітінню знаменитої сакури. Раннє літо характеризується випаданням великої кількості опадів, які іменуються сезоном «байу». Середина літа — максимальна спека на острівній державі. Восени теплота відступає, а на зміну їм приходить легкий, свіжий вітер разом зі сприятливою температурою. Найчастіше туристи вирушають до Японії навесні або восени, але при цьому країна порадує своїми просторами в будь-який час року.

Кухня в Японії

Японська кухня для багатьох є прикладом автентичності та раціональності. Будь-яка трапеза побудована на суворих правилах етику, порушення яких неприйнятне. Основою всіх основ, на якій тримається традиційна кухня є рис та овочі. Також у пошані риба, водорості і морепродукти. Місцеві кухарі використовують тільки свіжі, а іноді навіть сирі продукти, оскільки вважають, що з них виходять найкращі страви. Обробка інгредієнтів відбувається мінімально, оскільки кухарі намагаються зберегти звичний вигляд. Дуже часто зустрічаються дивне поєднання солоного із солодким. Спробувати з їжі в Японії обов'язково необхідно рис із карі, японський аналог плову — «тяхан», відомі на весь світ суші, рибну нарізку «сашимі», національні супи «рамен» і «місо». Серед напоїв популярністю користується рисова горілка «саке», а також різні сорти чаю.

Головні пам'ятки Японії

У Японії зосереджено безліч цікавих і дивовижних місць, тому кожен турист може знайти що подивитися в Японії. Насамперед необхідно відвідати неповторні природні ландшафти, серед яких гора Фудзіяма, бамбуковий ліс Сага, гора Нара. По всій території країни розкидано безліч замків і храмів. Найпопулярнішими є Замок Білої Чаплі, Імператорський палац в Токіо, Замок Кумамото, храм Фусімі-Інарі, Тосегу та Іцукусіма-дзіндзя. Всі ці споруди відрізняються архітектурною геніальністю та екстравагантністю, здатні здивувати туристів своїм виглядом. Охочим пізнати філософію, історію та давні традиції, рекомендуємо відправиться в місто Камакура — священну батьківщину самураїв. Сучасний світ туристи відкривають завдяки гучним районам Токіо — Синдзюку та Гандзя. Подивитися передові технології можна в музеї Мірайкан. Неодмінно, рекомендуємо відвідати національні парки Акан, Бандай-Асахі та парк снігових мавп.

Культура і традиції Японії

Культурні особливості Японії так само різноманітні, як і сама країна. Туристична путівка до Японії вимагає від туристів знання норм японського етикету. Головною особливістю менталітету японців є їхня стриманість і готовність до самопожертви. Всі покоління шанують традиції, не дозволяючи порушувати їх навіть іноземцям. Панівними релігіями вважаються буддизм і синтоїзм. Усі люди дуже привітні, повагу до людини японці проявляють поклоном, що використовується як привітання. Особливого значення японці надають прийому їжі, посуду, що використовується для трапези і поведінці за столом. Відгуки про тур в Японію говорять про те, що незважаючи на суворі правила поведінки, молоде покоління доброзичливо ставиться до туристів, допомагаючи освоїти простори дивовижної Японії.