Тури в Нову Зеландію

Фотозвіти
Відпочинок у Новій Зеландії

Ізольована і таємнича країна, що розташована в південно-західній частині Тихого океану і займає територію двох островів — Нова Зеландія сповнена унікальних і дивних місць, від яких просто захоплює дух. Екскурсійні тури в Нову Зеландію подарують туристам незабутні емоції та враження, а також безцінний туристичний досвід, відкривши перед ними кращі природні ландшафти та особливості спокійного, неквапливого життя. Тут зібрано все, про що можна тільки мріяти: гірські пейзажі, пляжі, озера, водоспади, льодовики, гейзери. Країна є однією з найбільш тихих місць на планеті. Подорож до Нової Зеландії допоможе повноцінно відпочити від усіх проблем і турбот метушливого життя, дозволивши пізнати гармонію і спокій серед дикої, незайманої природи. Путівка до Нової Зеландії — відмінний спосіб провести заслужену відпустку, зробивши її максимально корисною, приємною, незабутньою.

Поїздка до Нової Зеландії: як дістатися?

Мабуть, головна проблема, яка чатує на українського туриста на шляху до країни — це як дістатися з України і Києва до Нової Зеландії. Єдиний адекватний спосіб потрапити в країну — авіапереліт. Приготуйтеся до тривалого польоту з як мінімум двома пересадками, оскільки прямих рейсів із Києва до країни немає. Найпростіше добиратися через азійські аеропорти: Токіо, Гонконг, Бангкок. Також переліт можна здійснити через Мельбурн (Австралія) або ж зробити пересадку в Дубаї. Загальний час, необхідний для подорожі до країни, складає близько 30 годин. Туристична поїздка до Нової Зеландії організовується мінімум на 8 днів, ціна на тур залежить від сезону, обраного для відпочинку регіону і кількості днів, на які розрахований тур. Малодосвідченим туристам рекомендується купити путівку до Нової Зеландії, щоб не думати про турботи, пов'язані з організацією подорожі.

Віза і митний контроль

Громадянам України для відвідування країни необхідно оформляти візу. Ця процедура досить складна і вимагає чималої кількості документів. Найближче посольство знаходиться в Москві, благо особиста присутність при подачі документів не вимагається, тому можете віддати цю місію туристичному агентству. Час, необхідний на оформлення, становить від 14 днів, вартість візи — 35 євро. Дуже важливо надати квиток, який підтверджує ваше намір покинути країну. Митні правила країни вельми суворі, і в першу чергу це стосується санітарних норм. Ввезення і вивіз національної, іноземної валюти не обмежений із обов'язковим декларуванням засобів. Уесь багаж ретельно перевіряється. Ввозити різні продукти харчування, овочі, наркотичні речовини, представників тваринного світу, вироби з шкур, хутра, панцира, кігтів тварин суворо заборонено.

Транспорт у Новій Зеландії

Країна подбала про своє населення, тому транспортна система знаходиться у відмінному стані. Тут представлені всі види транспорту, що дозволяють спокійно подорожувати територією країни. Авіасполучення можна швидко і комфортно дістатися до основних великих міст країни. Залізнична мережа розвинена досить слабко, деякі маршрути входять в системи громадського транспорту. Всі поїзди сучасні та комфортні, проте головна проблема поїздів — вони не мають фіксованого розкладу руху. Основний транспорт у Новій Зеландії — автобуси. Автобусна мережа пов'язує основні міжміські маршрути, дозволяючи подорожувати всією країною. Між островами можна пересуватися на поромах. Непоганим варіантом для туристів може стати оренда автомобіля, що дозволяє самостійно вибирати маршрут, паралельно насолоджуючись пейзажами країни.

Клімат

Територія країна розташована в трьох кліматичних поясах: гірські райони характеризуються альпійським кліматом, північ — субтропічний, і помірний в південній частині країни. Багато в чому погода в Новій Зеландії залежить від висоти. Дощі випадають рівномірно, інтенсивність відносно невелика. Середня річна температура на півдні становить +10 С, температура на Півночі тримається на рівні +16 С. Найхолоднішою частиною країни є гірські райони Південного острова. Взимку в горах випадає велика кількість снігу. Перед тим, як їхати в країну, необхідно пам'ятати, що сезони в Новій Зеландії протилежні нашим. Теплими місяцями вважаються січень, лютий, найхолоднішим — липень. З огляду на численні відгуки, найкращим сезоном для відвідування країни є період з грудня по лютий.

Кухня у Новій Зеландії

Завдяки своїй віддаленості місцева кухня довгий час формувалася виключно з кулінарних традицій населення островів. Лише після відвідування європейцями країни, були внесені деякі зміни і перейняті деякі традиції англосаксонської кухні. Країна є одним із найбільших виробників продукції з молока і м'яса, популярними інгредієнтами є яловичина, свинина, риба, овочі, картопля. Улюбленими стравами остров'ян вважаються різні ростбіфи, стейки, біфштекси. Особливі ласощі — «кумара», місцевий сорт солодкої картоплі, що використовується як гарнір до м'ясних страв. Спробувати з їжі в Новій Зеландії обов'язково потрібно «хангі» — приготоване в спеціальній підземній печі м'ясо або риба з овочами і дуже смачний торт «Павлова». З напоїв настійно рекомендуємо спробувати одне з найкращих за якістю пиво.

Головні пам'ятки Нової Зеландії

Безліч дивних і незвичайних місць чекають туристів, тому кожен може знайти що подивитися в Новій Зеландії. Насамперед любителям активного відпочинку рекомендуємо відвідати неповторної краси бухту Мілфорд-Саунд, де можна поплавати на каяках. Наступними зупинками фанатів фільмів «Володар кілець» і «Хроніки Нарнії» повинні стати Хоббітон і Кафедральна бухта. Саме тут знімали кадри легендарних фільмів. Поніжитися в теплій воді можна на Гарячому пляжі, під піском якого розташовані гарячі джерела. Подивитися на дельфінів і морських котиків можна в Національному парку Абель-Тасман. Не забудьте відвідати дивовижні печери Ваітомо, що стали притулком для світлячків унікального виду. Щоб насолодитися колоритом і культурою вирушайте в долину Факареварева, а історію країни може відкрити Військово-меморіальний музей.

Що варто знати про поїздку до Нової Зеландії

Туристична путівка до Нової Зеландії надає унікальні туристичні можливості, але водночас вимагає від мандрівників дотримання певних правил. Відгуки про тур у Нову Зеландію говорять про високий рівень безпеки, низький рівень злочинності. Забудьте про змій та інших небезпечних тварин — їх тут просто немає. Харчові продукти екологічні чисті, перед продажем проходять відповідну обробку. Вода з-під крана придатна для пиття. Куріння в громадських місцях забороняється. Головне правило поведінки — ні в якому разі не смітити, оскільки населення живе ідеєю чистоти та охорони навколишнього середовища. Місцеві жителі дуже привітні та доброзичливі, однак якщо хочете зробити їх фотографію, необхідно запитати дозволу.