Тури в Перу

Фотозвіти
Відпочинок у Перу

Таємнича і неповторна колиска древніх цивілізацій, унікальної архітектури, мальовничих пейзажів — Перу, що розташувалося в Південній Америці. Екскурсійні тури в Перу подарують мандрівникам величезну кількість позитивних емоцій і вражень, зробивши відпочинок туристів особливим і незабутнім. Подорож до Перу відкриє перед вами можливість відвідати дивовижні природні комплекси, серед яких ліси Амазонки, гірські хребти Анд, білосніжні пляжі Тихого океану. Відвідайте найзагадковіші місця стародавньої Імперії Інків, дізнайтеся про особливості культури і менталітету населення, розгадайте секрети і таємниці народів, що проживали тут тисячі років тому, познайомтеся з незвичайними традиціями і ритуалами. Путівка до Перу — хороший спосіб відмінно провести час, отримуючи задоволення і насолоду від кожного проведеного тут дня.

Поїздка до Перу: як дістатися?

Величезний кілометраж між країнами є однією з головних проблем на шляху до Перу. Найкращим і швидким способом дістатися з України і Києва до Перу є авіапереліт. Щоб надто не заморочуватися з маршрутом, туристам, які відвідують країну вперше, рекомендуємо купити путівку до Перу. Дорога до країни буде здійснюватися з однією-двома пересадками, оскільки прямих рейсів із Києва на сьогодні немає. Найчастіше українці літають до Перу через столицю Нідерландів — Амстердам, звідки можна вирушити до Ліми. Також можна здійснити переліт через Мадрид або Париж. Уся дорога займає приблизно 16-18 годин, не враховуючи стикувань. Через віддаленість країни туристична поїздка в Перу триває від 5 днів. Сама поїздка може обійтися недешево, оскільки туристичні програми дуже популярні й різноманітні, від вибору однієї з них залежить ціна на тур.

Віза і митний контроль

Завдяки хорошим взаєминам країн, українцям не потрібно оформляти візу. З туристичною метою перебувати на території держави дозволено до 180 днів, після чого необхідно буде подавати запит на розгляд можливості продовження дії туристичної візи або ж оформляти повноцінний дозвіл. Штамп проставляється прямо в аеропорту, при собі обов'язково необхідно мати закордонний паспорт (повинен бути дійсним протягом наступного 6 місяців), документи, що підтверджують бронь готелю і квитки назад. Національну валюту можна ввозити і вивозити без обмежень, іноземна підлягає обов'язковій декларації. Заборонено ввозити овочі, фрукти, іншу їжу, наркотичні речовини, зброю. Провозити спеціальну фото-, відеотехніку можна за наявності дозволу державних органів.

Транспорт у Перу

Важкопрохідний рельєф країни залишив свій відбиток на її транспортній системі. Головний напрям, що розвиваються в країні — авіатранспорт, оскільки тільки літаком можна потрапити до деяких віддалених гірських регіонів. Авіакомпанії регулярно здійснюють внутрішні перевезення, а також організовують рейси до сусідніх країн. Залізниця як вид транспорту практично відсутня. Не можна сказати те ж саме про стан автомобільних доріг, який характеризується як хорощий. Основний транспорт у Перу — автомобілі та автобуси. Місцеві автобусні компанії надають комфортні умови та якісний сервіс. Автобусна мережа охоплює всю країну, завдяки їй можна дістатися до будь-якого куточка. Громадський транспорт всередині міст часто переповнений. Пересуватися містом найкраще на таксі.

Клімат

Незважаючи на невеликі розміри країни, її територія розташована відразу в декількох кліматичних поясах. Погода в Перу сильно відрізняється в різних регіонах. Захід країни характеризується тропічним пустельним кліматом, у той час як на сході переважає субекваторіальний кліматичний пояс. Погодні умови гірських регіонів залежать від висоти: чим вище підіймаєтеся, тим холодніше стає. Місцеве населення звикло ділити територію країни на три основні кліматичні зони: прибережна зона, зона Амазонії, зона Анд. Перша зона — спекотна, туманна область, температура тримається в середньому на рівні +20 С. У другій зоні спостерігаються різкі зміни температури вдень ​​і вночі, а в період із листопада по березень випадають опади. Остання зона — чисті тропіки. Погода спекотна, волога, йдуть постійні тропічні дощі.

Кухня в Перу

Місцева кухня — унікальне надбання книги рекордів Гіннеса, що відзначилася як найрізноманітніша кухня світу. Незначний вплив чинився з боку європейських кулінарних традицій, проте перуанці змогли зберегти самобутність національної кухні. Існують деякі рецепти, що зустрічаються лише в одному регіоні. Загалом основними інгредієнтами всіх страв виступають картопля, овочі, м'ясо, кукурудза, часник. Кухарі дуже люблять додавати велику кількість перцю. Саме тут можна спробувати такі делікатеси як м'ясо морської свинки або альпаки. Особливою популярністю в долині Амазонки користуються морепродукти. Спробувати з їжі в Перу обов'язково слід «сальтадо», смачний біфштекс «ломо-сальтадо», аналог дерунів «папа релена» і, звичайно ж, м'ясо курки, свинина з сушеною картоплею. Традиційним напоєм є виноградний спирт «піско», що подається практично до будь-якої трапези.

Головні пам'ятки Перу

Всі пам'ятки країни можна оглядати нескінченно, тому будь-хто може знайти що подивитися в Перу. Візитними картками країни є унікальні комплекти древніх цивілізацій Мачу-Пікчу та Священна долина інків, де на власні очі можна побачити найбільші пам'ятники архітектури, дізнавшись більше про наших предків. Обов'язково необхідно відвідати найбільший і найглибший каньйон Колка, де розташована одна з найвищих оглядових точок у країні. Дивовижною красою порадує озеро Тітікака, оточене незабутніми гірськими пейзажами. Споглядати представників підводного світу і безліч рідкісних птахів можна в Національному заповіднику — місці, де зустрічаються дві стихії. Пізнати архітектурну насолоду можна в столиці країни. Тут своїми масштабами та граціозністю вражає Кафедральний Собор Святого Євангеліста Іоанна. Також, всім туристам рекомендується відвідати зведений в ім'я бога сонця храм Коріканча, розташований у Куско.

Що варто знати про поїздку до Перу

Щоб туристична путівка в Перу не принесла додаткових проблем, радимо ознайомитися з корисною інформацією про країну. Дуже уважно потрібно поводитися в скупченні великої кількості людей, оскільки часто орудують дрібні злодії. Цінні речі, документи рекомендуємо залишати в готелі. Багато місцевих торговців можуть приставати з проханнями придбати їх товар, чого не варто робити. Відвідувати пам'ятки, туристичні маршрути краще за все разом з гідом. Перед поїздкою всім туристам рекомендується пройти вакцинацію проти малярії, лихоманки. Загалом, подорож в країну характеризується позитивно, безліч людей задоволені своїм досвідом, про що говорять численні відгуки про тур у Перу.