Тури в Африку

Фотозвіти
Відпочинок в Африці

Тури в Африку з кожним роком набирають все більшої популярності. Це відмінна можливість вирватися з комфорту кам'яних джунглів і побувати в джунглях справжніх. Південна Африка — це гори, тропічні ліси та савани, де слони та крокодили гуляють поза маленьких вольєрів. Головна розвага, за яким сюди їдуть мандрівники з усього світу — сафарі. Але мисливські рушниці строго заборонені: мова йде лише про спостереження за тваринами. Туристи з Києва часто беруть путівки в ПАР і Кенію, щоб насолодитися справжньою дикою природою, а любителі східної культури можуть відправитися в північну частину континенту — в Марокко. Тури Африкою — це екскурсійні поїздки, в яких переважають піші прогулянки і різні активності. Тому перед тим як їхати на відпочинок в Африку, необхідно зробити щеплення і запастися захистом від сонця: кремом з високим УФ-фільтром і легким, але закритим одягом.

Тури в Африку

Путівки в Африку можуть містити маршрут в конкретну країну — ПАР, Кенію, Мадагаскар або ж бути більш оглядовими й охоплювати відразу кілька держав. Щоб зрозуміти, який саме тур у Південній Африці вам підходить, потрібно визначитися з очікуваннями від цієї поїздки. Більшість мандрівників їде на інший край світу, щоб влаштувати сафарі-тур Африкою. Найвищі шанси зустріти всю Велику африканську п'ятірку в Кенії і ПАР.

Туризм в Північній Африці

Найпопулярніші курорти для відпочинку в Північній Африці знаходяться в Єгипті. Сюди їдуть за пляжним відпочинком: більшість готелів розташована на узбережжі. Туристам пропонують дайвінг і снорклінг, а також екскурсії до знаменитих пірамід.

Якщо ж такий відпочинок в Африці здається нудним, то варто відправитися в Марокко — ще одну країну на півночі континенту. Тут можна зайнятися альпінізмом, відвідати пустелю, побродити старовинними арабськими кварталами — Медіна і відвідати знаменитий курорт Марракеш. Must see в Марокко — місто Шефшауен, де кожна будівля пофарбована в синій колір.

Екстремальний туризм в Африці

Тропічні ліси

Вирушаючи на прогулянку джунглями, варто бути готовим до зустрічі з гігантськими комахами, павуками та зміями. В Африці навіть проста екскурсія тропічним лісом може стати екстремальною, якщо типові мешканці тропіків викликають страх.

Гори та пустелі

Екстремальний туризм в Африці для сучасних людей починається з відсутності цивілізації й аномальних погодних явищ. Тому тури з екскурсіями в гори або пустелі стануть чудовою можливістю відчути прилив адреналіну. Такий трекінг потребує фізичних зусиль і моральної підготовки.

Сафарі

Леви, газелі та буйволи, які знаходяться всього в декількох метрах, також здатні змусити серце битися швидше. Адже в ці моменти саме люди будуть перебувати в гостях у тварин — на їхній території, без парканів і вітрин.

Африканська кухня

Кенія — країна, де можна спробувати унікальні делікатеси. У місцевих ресторанах подають м'ясо страусів, крокодилів і навіть рукокрилих. У прибережних районах велика різноманітність екзотичних морепродуктів. Залежно від регіону африканська кухня підпадала під вплив різних культур. Тому в Марокко люблять французьких равликів, а в ПАР все приправляють спеціями на індійський і азіатський манер.

Індивідуальні тури в Африку

Якщо ж готові програми не викликають захоплення, а їхати поодинці нудно, то подорож можна розробити індивідуально. Менеджери Bodo Travel врахують всі побажання щодо бюджету, тривалості та наповнення поїздки. Авторські тури в Африку можуть складатися з насиченої програми на кожен день з трансферами та послугами гіда. Або зводитися до дорожньої карти з місцями must-see. У таку подорож можна не тільки відправитися з друзями, а й подарувати путівку близькій людині.