Тури в Північну Америку

Фотозвіти
США: країна мрійників

Перше, що спадає на думку при слові «Туризм у Північній Америці», це США. Коротка історія цієї країни стала найяскравішою і найвідомішою на планеті, а туризм приносить державі величезні доходи. Відвідати Нью-Йорк — місто, яке ніколи не спить — межа фантазії навіть самого великого інтроверта на світлі. У Лас-Вегасі — світовій столиці азарту — прагне спробувати щастя людина, яка ніколи раніше не була гостем казино. Голлівудська «Алея слави» — центральна точка паломництва багатьох туристів — зберігає в собі імена кумирів всього людства. У разі, якщо штовхатися серед величезної кількості фанатів Джекі Чана і Мерилін Монро особливо не хочеться, а фото із Знаком Голлівуду вже нікого не здивують, то головну увагу варто звернути на Йеллоустоун. Важлива пам'ятка міжнародного біосферного заповідника — найбільший вулкан на континенті, що дрімає. Ціна на такий тур стартує від 2000 $ і варіюється в залежності від кількості відвідуваних місць.

Канада: справжня Північна Америка

Північна сусідка США, Канада, гарантує барвисту й екстремальну подорож. Туризм функціонує тут так само успішно, як і в Штатах. Крайня південна точка держави, Південне Онтаріо, привертає величезну кількість туристів з усього світу своїм неповторним осіннім листопадом і приємним кліматом. Тундрові вовки, білі ведмеді, вівцебики та полярні зайці — тваринний світ Канади надзвичайно багатий. У Канаді відчути себе чужим складно — тут дуже багато емігрантів з України. Найбільша їх кількість проживає в провінції Онтаріо. Тут же розташовується комплекс водоспадів Ніагари, який відокремлює провінцію Онтаріо від штату Нью-Йорк.

Мексика: держава з великою історією

Туризм у Північній Америці не синонім до слова «холод». Мексика — тепла і яскрава країна. На батьківщину мая та ацтеків постійно приїжджають натовпи туристів із Києва. Інтернет щодня поповнюється відео з пам'ятками Мексики. Маршрут святилищами місцевих народів можна почати з піраміди Сонця — головного храму ацтеків. Шель-Ха — колишній морський порт мая, який пізніше став місцем відпочинку правителів. Природний акваріум цього екологічного парку наповнений рідкісними видами черепах і екзотичними рибками. Тур Північною Америкою припаде до смаку навіть досвідченим і підкованим мандрівникам. Мехіко — столиця не тільки державна, а й культурна. У будинку-музеї знаменитої художниці Фріди Кало знаходяться її картини, особисті речі і доколумбові статуї, які належали родині Кало.