Авторські тури від Bodo Travel

Група набрана Японія на цвітіння сакури 27 березня — 4 квітня 2023
Група набрана Японія на цвітіння сакури 4 квітня — 12 квітня 2023
Острівна Греція 19 червня — 26 червня 2023
Шпіцберген 17 липня — 22 липня 2023
Лофотенські острови липень 2023
Гренландія серпень 2023
Антарктида грудень 2024

Чому варто вирушити в подорож із нами?

1665 клієнтів

довірили нам
свою відпустку

Авторські програми

розробляють
фахівці напрямків

Отримуємо максимум

вражень від
країн і регіонів

Комфортне розміщення

готелі тільки
з високими рейтингами

Локальні гіди

російськомовні
зустрічають у країні

Турлідер із групою

це гарантія виконання
програми

Відгуки мандрівників про наші тури

Світлана Романишин
Исландия определённо входит в тройку самых потрясающих и самых ярких эмоций!
Наталія Соколова
Исландия - это рай гейзеров, льда, снега. Огромное спасибо за эту сказку, подаренную мне. Сбылась моя мечта - я увидела Северное сияние!
Володимир Кривенко та Світлана Лошицька
Исландия - это прекрасно! С bodotravel нам было весело, было вкусно! Это первый опыт нашего путешествия с групповыми турами и сразу же всё понравилось! Это очень удобно, комфортно и можно расслабиться.
Андрій Невідомий
У нас случилось чудо - мы в Исландии. В этой стране мы повидали многое - водопады, каньоны, гейзеры...
Наталя Приходько
Я мріяла про цю поїздку, я мріяла про зимову казку... Північне сяйво - це дуже яскраве видовище, котре запам'ятається на все життя. Всім рекомендую Ісландія - це зимова казка!
Марина Волкова
Меня очень впечатлила природа, пейзажи, долины, ледник! Замечательная поездка! Я вернусь сюда ещё раз.

Подорожувати люблять усі — навіть ті, хто поки ще про це не підозрює. Декому не подобаються поїздки з великою кількістю людей, тому групові тури вони не розглядають. Інші не можуть жити без нових знайомств, і індивідуальні тури для них — катування. А є люди, яким не подобається бродити мейнстримними місцями Європи: площу Пікаділлі та Ейфелеву вежу вони будуть обходити десятою дорогою. Спеціально для таких любителів незвичайних пригод були придумані авторські тури. Не всі компанії можуть запропонувати подібні поїздки, оскільки досить складно скласти необхідну програму відповідно до смаків майбутньої групи. Відрізняються авторські тури від самостійних подорожей також наявністю провідника, який займається організацією поїздки — засобами пересування та проживанням.


Цільова аудиторія

Зазвичай авторські тури вибирають люди, які точно знають, що хочуть побачити. Їм байдуже, скільки зірок у готелі, в якому вони будуть проживати. Важливим моментом для них є кваліфікація гіда та правильна, цікава побудова маршруту. Зазвичай до складу такої групи входять представники середнього класу віком у діапазоні від 25 до 60 років. Варто пам'ятати, що тимчасовий колектив об'єднують спільні інтереси, і часто між туристами виникає симпатія та довіра, що стане підґрунтям для створення «клубу мандрівників». Тому не дивно, якщо в майбутньому послугами агентства знову скористається група з тією ж комплектацією.

Найпопулярніші авторські тури: