Авторські тури від Bodo Travel

Чому варто вирушити в подорож із нами?

1665 клієнтів

довірили нам
свою відпустку

Авторські програми

розробляють
фахівці напрямків

Отримуємо максимум

вражень від
країн і регіонів

Комфортне розміщення

готелі тільки
з високими рейтингами

Локальні гіди

російськомовні
зустрічають у країні

Турлідер із групою

це гарантія виконання
програми

Відгуки мандрівників про наші тури

Татьяна Сай
Дуже живописний острів! Ми були у всіх куточках Мадейри. Гарно! Сонце, море, пальми, пляж, квіти.
Татьяна Глущенко
Мадейра мене вразила неймовірно! Тут неймовірна природа, все зелене, квітуче, а океан... Просто не вистачає слів передати ті кольори, ті необ'ятні широти. Все дуже чудово!
Тарас и Галина Тустановские
Нам найбільше сподобалось те, що було поєднання програми обов'язкової, де ми пізнавали Мадейру, і в той же час було достатньо вільного часу, щоб зуміти насолодитися тим, що дала тут природа.
Ирина Клочко
Жизнь будет прожита зря, если не побываешь на Мадейре!
Виктор и Елена Химич
Мы много ездим, но очень редко попадаются такие приятные сопровождающие, которые действительно знают свою работу. Мы с вами будем теперь ездить.
Татьяна и Роман Куцяк
Конечной нашей точкой, вишенкой на тортике были Радужные горы. Сбылась мечта попасть на высоту 5000 м. И мы все вместе сделали это!

Подорожувати люблять усі — навіть ті, хто поки ще про це не підозрює. Декому не подобаються поїздки з великою кількістю людей, тому групові тури вони не розглядають. Інші не можуть жити без нових знайомств, і індивідуальні тури для них — катування. А є люди, яким не подобається бродити мейнстримними місцями Європи: площу Пікаділлі та Ейфелеву вежу вони будуть обходити десятою дорогою. Спеціально для таких любителів незвичайних пригод були придумані авторські тури. Не всі компанії можуть запропонувати подібні поїздки, оскільки досить складно скласти необхідну програму відповідно до смаків майбутньої групи. Відрізняються авторські тури від самостійних подорожей також наявністю провідника, який займається організацією поїздки — засобами пересування та проживанням.


Цільова аудиторія

Зазвичай авторські тури вибирають люди, які точно знають, що хочуть побачити. Їм байдуже, скільки зірок у готелі, в якому вони будуть проживати. Важливим моментом для них є кваліфікація гіда та правильна, цікава побудова маршруту. Зазвичай до складу такої групи входять представники середнього класу віком у діапазоні від 25 до 60 років. Варто пам'ятати, що тимчасовий колектив об'єднують спільні інтереси, і часто між туристами виникає симпатія та довіра, що стане підґрунтям для створення «клубу мандрівників». Тому не дивно, якщо в майбутньому послугами агентства знову скористається група з тією ж комплектацією.

Найпопулярніші авторські тури: