Екстремальні тури від Bodo Travel

На жаль, ми не знайшли відповідних турів за запитом. Спробуйте використати інший фільтр

Чому варто вирушити в подорож із нами?

1665 клієнтів

довірили нам
свою відпустку

Авторські програми

розробляють
фахівці напрямків

Отримуємо максимум

вражень від
країн і регіонів

Комфортне розміщення

готелі тільки
з високими рейтингами

Локальні гіди

російськомовні
зустрічають у країні

Турлідер із групою

це гарантія виконання
програми

Відгуки мандрівників про наші тури

Татьяна Московенко
Наше путешествие только начинается, но уже сегодня мы испытали невероятный шок от увиденного! bodotravel, мы кайфуем!
Николай Квач
Места просто сногсшибательные , фотографии получаются нереальные. Даже немного грустно, когда понимаешь, что наверное такое красоты больше нигде в мире нет.
Надежда Котенко
Дуже радо зустрічають, і знають що таке Україна! І сьогодні у нас свят-вечір в родині bodo!
Татьяна Московенко
Это, конечно, космос! И ничего другого сказать нельзя. На столько чистая природа, на столько первозданная, на столько волшебная...
Лев Данилов
Великолепная поездка! Ну сами посмотрите! Ехать надо!
Николай Квач
Все, что я планировал, было ничто по сравнению с тем, что я получил! До скорой встречи!

Відпочити біля підніжжя гір? Було. Поніжитися на теплому пляжі? Нудно. Дослідити корабель на дні океану? Якраз! Спокійні і розмірені види туризму багатьом набридли. З кожним роком стає все більше мандрівників, готових ризикувати заради нових вражень. Для таких проактивних і готових до незвичайних пригод людей існують екстремальні тури.

Піратський дайвінг на Мадагаскарі

Якщо в планах є щось цікавіше, ніж звичайне споглядання кокосових пальм або сон у готелі, екстремальний тур Мадагаскаром — найкращий вибір. Загадковий острів здивує своїм підводним світом. Піратські судна, які раніше борознили моря, тепер стали оселею для найрізноманітніших водних мешканців. 75% тварин, які проживають на найзнаменитішому острові Африки, неможливо зустріти за його межами. Тому варто дослідити бездонні дюни Індійського океану і познайомитися зі скатами, дзьобогрудою черепахою і рибою-арлекіном.

Кенія: віч-на-віч із леопардом

Якщо в Україні побачити левів або леопардів можна лише сонними крізь клітку зоопарку, то на їхній батьківщині — у Кенії — дикі кішки гуляють на свободі. Захоплива подорож національними парками Кенії відбувається у формі мирного виду сафарі — фотосафарі. Полювання на тварин на території республіки суворо заборонено. Буйволів, слонів і носорогів, яких можна зустріти в їхньому природному середовищі існування, дозволяється фотографувати без обмежень.