Групові тури від Bodo Travel

Чому варто вирушити в подорож із нами?

1665 клієнтів

довірили нам
свою відпустку

Авторські програми

розробляють
фахівці напрямків

Отримуємо максимум

вражень від
країн і регіонів

Комфортне розміщення

готелі тільки
з високими рейтингами

Локальні гіди

російськомовні
зустрічають у країні

Турлідер із групою

це гарантія виконання
програми

Відгуки мандрівників про наші тури

Татьяна Московенко
Наше путешествие только начинается, но уже сегодня мы испытали невероятный шок от увиденного! bodotravel, мы кайфуем!
Николай Квач
Места просто сногсшибательные , фотографии получаются нереальные. Даже немного грустно, когда понимаешь, что наверное такое красоты больше нигде в мире нет.
Надежда Котенко
Дуже радо зустрічають, і знають що таке Україна! І сьогодні у нас свят-вечір в родині bodo!
Татьяна Московенко
Это, конечно, космос! И ничего другого сказать нельзя. На столько чистая природа, на столько первозданная, на столько волшебная...
Лев Данилов
Великолепная поездка! Ну сами посмотрите! Ехать надо!
Николай Квач
Все, что я планировал, было ничто по сравнению с тем, что я получил! До скорой встречи!

Під час вибору подорожі багато людей часто стикаються з питанням: їхати самостійно або в групі? Обидва варіанти мають свої переваги та недоліки. Індивідуальні тури найчастіше вибирають ті, для кого фінансові моменти не суттєві, або ті, хто не схильний до подорожей з незнайомими людьми. Групові тури популярніші та дешевші, ніж індивідуальні. Як правило, одна група складається із шести та більше осіб. Організацію таких турів зазвичай проводить туристична компанія, яка займається забезпеченням недорогого житла, харчування та цікавих екскурсій. Поодинокі мандрівники в більшості випадків самостійно розробляють маршрут, спілкуються з консульствами та розв'язують інші питання, пов'язані з поїздкою.

Групові тури з Києва стартують щодня. Їх тривалість варіюється від кількох днів до кількох тижнів і навіть місяців. Зазвичай найкоротші групові тури — європейські. Німеччина, Франція, Норвегія, Ісландія — «начинку» можна вибрати будь-яку, якщо тур передбачає візит декількох країн.

Найбільш відомі та відвідувані держави Азії — це Китай, Японія та Сінгапур. Знайти тур екскурсійної, археологічної, мистецтвознавчої або просто кулінарної тематики не складе великих труднощів.

В Африку групові тури з Києва найчастіше формуються для сафарі. У Кенії, практично відразу після знайомства з готелем, загін туристів пересідає в автомобіль, щоб вирушити на фотополювання на диких тварин. Після знайомства з батьківщиною левів і носорогів візит до ПАР вражає своєю розкішшю та величчю. А в Танзанії за смішною ціною продають рідкісний у світі дорогоцінний камінь — танзаніт.

Виїхати з Києва з незнайомими людьми в далекі країни Північної та Південної Америки — чому ні? Голлівуд і резервації індіанців уособлюють суперечливу історію США. Мексика готова запропонувати смачну їжу, недороге житло та красиві легенди. Перу розповість про міфи інків своїми мудрими спорудами, де поклонялися богам. Якщо спланувати групову поїздку навесні, то є можливість побачити всесвітньо відомий карнавал у Бразилії, який залишить про себе масу вражень.

Крім загальної фінансової вигоди, групові тури подарують нові та цікаві знайомства. Це можливість поділити радість від пережитого з людьми, які все так само відчули на собі.