Групові тури від Bodo Travel

Японія на цвітіння сакури 4 квітня — 12 квітня 2023
Реалізовано Непал: Гімалаї та джунглі Чітвана 21 листопада — 1 грудня 2022
Мексика квітень 2023
Еквадор і Галапагоси 30 квітня — 11 травня 2023
Азорські острови червень 2023
Острівна Греція червень 2023
Норвегія – подорож на авто липень 2023
Лофотенські острови липень 2023
Шпіцберген серпень 2023
Гренландія вересень 2023
США — подорож на джипах жовтень 2023
Австралія листопад 2023
Нова Зеландія листопад 2023
Антарктида 10 грудня — 20 грудня 2023

Чому варто вирушити в подорож із нами?

1665 клієнтів

довірили нам
свою відпустку

Авторські програми

розробляють
фахівці напрямків

Отримуємо максимум

вражень від
країн і регіонів

Комфортне розміщення

готелі тільки
з високими рейтингами

Локальні гіди

російськомовні
зустрічають у країні

Турлідер із групою

це гарантія виконання
програми

Відгуки мандрівників про наші тури

Олександра Сафроненко
Bodotravel допомогли мені здійнити мою найзаповітнішу мрію, а саме - подорож в Ісландію..
Людмила Хаджишвілі
Я третій раз подорожую з bodotravel! Чудова компанія... Ми все отримуємо у повній мірі. Чудова поїздка!
Інна Корнілова
Це моя перша поїздка в Ісландію з bodotravel і я не пожаліла ні разу.
Наталія Саранскова
Если у вас есть вопросы "ехать или не ехать в Перу?", вот поверьте – это та страна, в которую стоит ехать! Это и пустыни с оазисами, это и настоящие джунгли, ночные, дневные, со всеми их звуками, это и роскошные совершенно горы с ледниками. Очень красивая страна!
Оксана Сергієнко
Мне очень запомнились джунгли. Мы там находились всего два дня, но меня впечатлили звуки, которые я там услышала, – звуки природы и запах джунглей. Очень интересный опыт!
Катерина Недбайло
В одном маленьком путешествии смогли сочетать такие экзотические точки, как джунгли, Мачу-Пикчу и постарались охватить все, что можно. Это было очень насыщенно и прекрасно!

Під час вибору подорожі багато людей часто стикаються з питанням: їхати самостійно або в групі? Обидва варіанти мають свої переваги та недоліки. Індивідуальні тури найчастіше вибирають ті, для кого фінансові моменти не суттєві, або ті, хто не схильний до подорожей з незнайомими людьми. Групові тури популярніші та дешевші, ніж індивідуальні. Як правило, одна група складається із шести та більше осіб. Організацію таких турів зазвичай проводить туристична компанія, яка займається забезпеченням недорогого житла, харчування та цікавих екскурсій. Поодинокі мандрівники в більшості випадків самостійно розробляють маршрут, спілкуються з консульствами та розв'язують інші питання, пов'язані з поїздкою.

Групові тури з Києва стартують щодня. Їх тривалість варіюється від кількох днів до кількох тижнів і навіть місяців. Зазвичай найкоротші групові тури — європейські. Німеччина, Франція, Норвегія, Ісландія — «начинку» можна вибрати будь-яку, якщо тур передбачає візит декількох країн.

Найбільш відомі та відвідувані держави Азії — це Китай, Японія та Сінгапур. Знайти тур екскурсійної, археологічної, мистецтвознавчої або просто кулінарної тематики не складе великих труднощів.

В Африку групові тури з Києва найчастіше формуються для сафарі. У Кенії, практично відразу після знайомства з готелем, загін туристів пересідає в автомобіль, щоб вирушити на фотополювання на диких тварин. Після знайомства з батьківщиною левів і носорогів візит до ПАР вражає своєю розкішшю та величчю. А в Танзанії за смішною ціною продають рідкісний у світі дорогоцінний камінь — танзаніт.

Виїхати з Києва з незнайомими людьми в далекі країни Північної та Південної Америки — чому ні? Голлівуд і резервації індіанців уособлюють суперечливу історію США. Мексика готова запропонувати смачну їжу, недороге житло та красиві легенди. Перу розповість про міфи інків своїми мудрими спорудами, де поклонялися богам. Якщо спланувати групову поїздку навесні, то є можливість побачити всесвітньо відомий карнавал у Бразилії, який залишить про себе масу вражень.

Крім загальної фінансової вигоди, групові тури подарують нові та цікаві знайомства. Це можливість поділити радість від пережитого з людьми, які все так само відчули на собі.