Комбіновані тури від Bodo Travel

Чому варто вирушити в подорож із нами?

1665 клієнтів

довірили нам
свою відпустку

Авторські програми

розробляють
фахівці напрямків

Отримуємо максимум

вражень від
країн і регіонів

Комфортне розміщення

готелі тільки
з високими рейтингами

Локальні гіди

російськомовні
зустрічають у країні

Турлідер із групою

це гарантія виконання
програми

Відгуки мандрівників про наші тури

Татьяна Сай
Дуже живописний острів! Ми були у всіх куточках Мадейри. Гарно! Сонце, море, пальми, пляж, квіти.
Татьяна Глущенко
Мадейра мене вразила неймовірно! Тут неймовірна природа, все зелене, квітуче, а океан... Просто не вистачає слів передати ті кольори, ті необ'ятні широти. Все дуже чудово!
Тарас и Галина Тустановские
Нам найбільше сподобалось те, що було поєднання програми обов'язкової, де ми пізнавали Мадейру, і в той же час було достатньо вільного часу, щоб зуміти насолодитися тим, що дала тут природа.
Ирина Клочко
Жизнь будет прожита зря, если не побываешь на Мадейре!
Виктор и Елена Химич
Мы много ездим, но очень редко попадаются такие приятные сопровождающие, которые действительно знают свою работу. Мы с вами будем теперь ездить.
Татьяна и Роман Куцяк
Конечной нашей точкой, вишенкой на тортике были Радужные горы. Сбылась мечта попасть на высоту 5000 м. И мы все вместе сделали это!

Комбіновані тури підійдуть мандрівникам, які віддають перевагу активному відпочинку, а не сонячним ваннам на пляжі. По-перше, такий формат дозволить «втиснути» в одну поїздку максимум вражень і пам'яток. По-друге, насичена екскурсійна програма не дасть занудьгувати в готелі. Тому, якщо ви мріяли побачити все та відразу, комбінований тур — відмінна можливість втілити свою мрію в життя.

Популярністю користуються комбіновані тури по Європі. Їх головна перевага — короткі переїзди. Завдяки тому, що всі території розташовані близько один до одного, за одну поїздку ви відвідаєте від 2 до 5 країн. Також можна комбінувати кілька міст у межах однієї держави — влаштувати тур регіонами Франції, побувати в альпійських селах Швейцарії або проїхати пів Італії від Венеції до Неаполя.

Якщо вас ваблять східні традиції та «різношерста» Азія, краще поєднувати в одній подорожі кілька сусідніх країн — наприклад, Сінгапур і Малайзію чи В'єтнам і Камбоджу. Однак Китай об'єднувати в одну поїздку з іншими державами не варто. Почніть з малого — візьміть комбінований тур по двох-трьох китайських провінціях або великих містах. Відвідавши материковий Китай і Гонконг, ви вже будете здивовані, як багато між ними відмінностей.

Латинська Америка — ще один напрямок, де мандрівники можуть «розгулятися». Карибський трикутник, Патагонія, екзотична Бразилія і таємнича Мексика ваблять туристів з усього світу. «Міксуйте» країни, як вам подобається — Перу з Болівією, Чилі з Аргентиною, а Домініку з Мартинікою. Тут ви зможете перейнятися латиноамериканським колоритом, відкрити для себе історію зниклих цивілізацій і насолодитися дивовижною природою південного континенту. Уявіть: сьогодні ви танцюєте танго в Аргентині, завтра п'єте вино в Чилі, а післязавтра «гуляєте» в кішках по льодовику Періто-Морено.