Комбіновані тури від Bodo Travel

Група набрана Японія на цвітіння сакури 27 березня — 4 квітня 2023
Група набрана Японія на цвітіння сакури 4 квітня — 12 квітня 2023
Острівна Греція 19 червня — 26 червня 2023
Шпіцберген 17 липня — 22 липня 2023
Лофотенські острови липень 2023
Гренландія серпень 2023
Антарктида грудень 2024

Чому варто вирушити в подорож із нами?

1665 клієнтів

довірили нам
свою відпустку

Авторські програми

розробляють
фахівці напрямків

Отримуємо максимум

вражень від
країн і регіонів

Комфортне розміщення

готелі тільки
з високими рейтингами

Локальні гіди

російськомовні
зустрічають у країні

Турлідер із групою

це гарантія виконання
програми

Відгуки мандрівників про наші тури

Світлана Романишин
Исландия определённо входит в тройку самых потрясающих и самых ярких эмоций!
Наталія Соколова
Исландия - это рай гейзеров, льда, снега. Огромное спасибо за эту сказку, подаренную мне. Сбылась моя мечта - я увидела Северное сияние!
Володимир Кривенко та Світлана Лошицька
Исландия - это прекрасно! С bodotravel нам было весело, было вкусно! Это первый опыт нашего путешествия с групповыми турами и сразу же всё понравилось! Это очень удобно, комфортно и можно расслабиться.
Андрій Невідомий
У нас случилось чудо - мы в Исландии. В этой стране мы повидали многое - водопады, каньоны, гейзеры...
Наталя Приходько
Я мріяла про цю поїздку, я мріяла про зимову казку... Північне сяйво - це дуже яскраве видовище, котре запам'ятається на все життя. Всім рекомендую Ісландія - це зимова казка!
Марина Волкова
Меня очень впечатлила природа, пейзажи, долины, ледник! Замечательная поездка! Я вернусь сюда ещё раз.

Комбіновані тури підійдуть мандрівникам, які віддають перевагу активному відпочинку, а не сонячним ваннам на пляжі. По-перше, такий формат дозволить «втиснути» в одну поїздку максимум вражень і пам'яток. По-друге, насичена екскурсійна програма не дасть занудьгувати в готелі. Тому, якщо ви мріяли побачити все та відразу, комбінований тур — відмінна можливість втілити свою мрію в життя.

Популярністю користуються комбіновані тури по Європі. Їх головна перевага — короткі переїзди. Завдяки тому, що всі території розташовані близько один до одного, за одну поїздку ви відвідаєте від 2 до 5 країн. Також можна комбінувати кілька міст у межах однієї держави — влаштувати тур регіонами Франції, побувати в альпійських селах Швейцарії або проїхати пів Італії від Венеції до Неаполя.

Якщо вас ваблять східні традиції та «різношерста» Азія, краще поєднувати в одній подорожі кілька сусідніх країн — наприклад, Сінгапур і Малайзію чи В'єтнам і Камбоджу. Однак Китай об'єднувати в одну поїздку з іншими державами не варто. Почніть з малого — візьміть комбінований тур по двох-трьох китайських провінціях або великих містах. Відвідавши материковий Китай і Гонконг, ви вже будете здивовані, як багато між ними відмінностей.

Латинська Америка — ще один напрямок, де мандрівники можуть «розгулятися». Карибський трикутник, Патагонія, екзотична Бразилія і таємнича Мексика ваблять туристів з усього світу. «Міксуйте» країни, як вам подобається — Перу з Болівією, Чилі з Аргентиною, а Домініку з Мартинікою. Тут ви зможете перейнятися латиноамериканським колоритом, відкрити для себе історію зниклих цивілізацій і насолодитися дивовижною природою південного континенту. Уявіть: сьогодні ви танцюєте танго в Аргентині, завтра п'єте вино в Чилі, а післязавтра «гуляєте» в кішках по льодовику Періто-Морено.